Reedice CoC, turné Lamb Of God a bouračka na The Tour (Mötley Crüe, Kiss), smlouva pro Into The Flood a jedna smutná zpráva od Litvintroll

Corrosion Of Conformity - Eye For An EyeOleg Klimčenko♫ MÖTLEY CRÜE a KISS se prohánějí Amerikou na společném turné, první kolize megaturné jim nastala v Detroitu, kam jim nedorazil včas kamión s nákladem za cca 6 miliónů USD (vezl převážně pyrotechniku), který se zapletl do bouračky po cestě z Clarkstonu (Michigan).

Candlelight Records připravují pro Severní Ameriku na 06/11 reedici desky CORROSION OFCONFORMITY Eye For An Eye, včetně bonusového EP Six Songs With Mike Singing. Náklad je nicméně pouhých 1.000 ks.

Century Media vydají příští rok desku kvintetu INTO THE FLOOD, kapela už se nacpala do studia k Aaronu Smithovi (Jeff Loomis, 7 Horns 7 Eyes) a nahrává debut v sestavě: Brendan Wilson – zpěv, JacobSacquitne – kytara, Justin Thacker – kytara, Anthony Taylor – basa, Kevin Brady – bicí.

Into The FloodO víkendu (02/09) zemřel basák kapely LITVINTROLLOleg Klimčenko (35). Stalo se tak během vystoupení kapely na běloruském Mass Medium festivalu nedaleko Minsku.

♫ LAMB OF GOD už se oklepali z přetržené koncertní šňůry a vyrážejí koncem října na 38-mi zastávkové turné.

Mötley Crüe - Kiss truck accidentMötley Crüe - Kiss truck accidentMötley Crüe - Kiss truck accident

aktuálně

diskuze