Resistor Sound Sessions představují Acute Dose se skladbou Boom

Resistor Sound Sessions přinášejí další dávku hudby z brněnského Kabinetu Múz. Tentokrát představují místní kapelu, ACUTE DOSE a živou premiéru skladby Boom z jejich nadcházejícího alba Overdose.
ACUTE DOSE je kapela balancující někde mezi frenetickou post-punkovou hudbou a hudbou futuristických večírků, která umí dělat rychlé odvážné kroky. Jejich osobitá směs žánrů, chytrých zvratů a obratů, avšak stále s chytlavým nádechem, je dostává do celkem zajímavé společnosti. V době, kdy je svět zasycen množství hudby, očekáváme pro českou hudební scénu s kapelami tohoto kalibru jasnější budoucnost.
ACUTE DOSE - Boom (Resistor Sound Session)

ACUTE DOSE momentálně žijí a tvoří v Brně. Koncertují v České republice i v zahraničí, v klubech i na festivalech. Jejich energie ohromila i fanoušky na mezinárodním festivalu BUSH v Maďarsku a na slovinském MENTu. Během natáčení okouzlili svojí hudbou i hlavní tvůrce, Rhyse Braddocka (zvuk) a Jonáše Svobodu (video), kteří zpracovali kromě dvou hlavních skladeb i jednu bonusovou. Ta vyjde na podzim společně s novou deskou, Overdose.

Projekt Resistor Sessions vznikl za podpory Státního fondu kultury České republiky, Fair Price Music, Kabinet Múz a Smile Music.

Resistor Sound Sessions
https://www.facebook.com/resistorsoundsessions/

Resistor Sound Sessions je projekt, který vznikl ve spolupráci hudebního portálu pro nezávislé umělce a vydavatelství, Fair Price Music, společně s brněnským klubem Kabinet Múz, Full Moon Magazínem a místními kreativními lidmi za podpory Státního fondu kultury České republiky. Tato série live sessions má za cíl šířit alternativní českou hudbu u nás i v zahraničí.

Foto: Petr Vrba

aktuálně

diskuze