Rock & Pop - prosincové číslo v čele s AC/DC již brzy v prodeji!

AC/DCHlavním tahákem prosincového Rock&Popu není nikdo jiný, než australská legenda AC/DC, o níž bylo letos hodně slyšet. V dubnu se zdravotních důvodu odešel zakládající člen Malcolm Young, který již delší dobu trpěl demencí. Jeho místo naštěstí rychle zaujal synovec Stevie Young, který se zúčastnil natáčení nové desky. Ta pod názvem Rock or Bust vyjde již 2. prosince a my jsme si pro vás do aktuálního čísla přichystali exkluzivní rozhovor, z něhož vám nyní přinášíme malou ochutnávku!

Angusi, i nadále hodláš na diváky vystrkovat holý zadek?
Angus: Myslím, že by mi asi neprošlo, kdybych tohle přestal dělat. Jednoduše proto, že se to stalo tak zásadní součástí naší show, jako moje kachní chůze nebo křečovité pohyby. Lidi by byli zklamaní, kdybych nesundal kalhoty... Navíc můj zadek vypadá furt dobře. Možná už není tak úhlednej, ale pořád je to skvělej zadek. Fanoušky to zatím baví – do té doby, než se ho zaleknou... (smích)
Kolik chlapeckých školních uniforem už jsi za svoji kariéru použil?
Angus: Za ta léta to budou fakt stovky... Když se v nich válím a otáčím na zemi dokola, jejich trvanlivost je prostě omezená.
Celý rozhovor naleznete v prosincovém vydání Rock&Pop, jenž bude v prodeji na stáncích již od 1. prosince. Kromě AC/DC se můžete těšit například na materiál o Nickelback, Chinaski, Pink Floyd či The Smashing Pumpkins!

01. Rock Or Bust
02. Play Ball
03. Rock The Blues Away
04. Miss Adventure
05. Dogs Of War
06. Got Some Rock & Roll Thunder
07. Hard Times
08. Baptism By Fire
09. Rock The House
10. Sweet Candy
11. Emission Control

Sestava:
Brian Johnson – lead vocals
Angus Young – lead guitar
Stevie Young – rhythm guitar, backing vocals
Cliff Williams – bass guitar, backing vocals
Phil Rudd – drums, percussion

Vydavatel: Columbia Records

aktuálně

diskuze