Sestava Emperor 2014, Epica pošesté a třetí podoba Niflheim festivalu

NIFLHEIM FESTIVAL TOUR 2014♫ Třetí sestavu putovního NIFLHEIM FESTIVAL TOUR 2014, za nímž stojí Century Media, Metal Hammer a Napalm Records, tvoří: BORKNAGAR, MANEGARM, IN VAIN, EREB ALTOR a SHADE EMPIRE. Pro případné zájemce jsou zastávky tour následující:

07.03.       Erfurt, From Hell (DE)
 08.03.       Oberhausen, Helvete (DE)
 09.03.       Wroclaw, Alibi (PL)
 10.03.       Berlin, K17 (DE)
 11.03.       Budapest, Dürer Kert (HU)
 12.03.       Montecchio Maggiore, E20 Underground (IT)
 13.03.       Rome, Traffic (IT)
 14.03.       Romagnano Sesia, Rock’n’roll Arena (IT)
 15.03.       Zürich, Dynamo (CH)
 
♫ Šesté album symfonických EPICA se jmenuje The Quantum Enigma a na pulty ho Nuclear Blast dostanou 5. května. Z kapely zaznělo, že by mělo jít o modernější desku Emperor 2014s přivtrzenějším zvukem.
 
♫ Po dvaceti letech se ke své původní sestavě z In The Nightside Eclipse vrací EMPEROR, aby toto památné album v celé podobě přehráli na letních festivalech, mezi něž patří třeba Wacken Open AirSweden Rock Festival neboBloodstock Open Air v Anglii. EMPEROR se v této sestavě (Ihsahn, Samoth a Faust) představují světu.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

taky myslím, že peníze tu nejsou tím nejdůležitějším faktorem (byť ta částka bude určitě dost "zajímavá"), kdyby byly, mohli by z tohodle "výročního reunionu" vytřískat mnohem, mnohem víc... s exkluzivitou souhlas...

mj. jeden z faktorů bude asi i tohle, pochybuju, že by se zvláště Ihsahnovi chtělo hrát a hlavně skřehovat ten... řekněme lehce "úsměvný" stuff z Eclipsy víc jak 4x :)
(chtěl bych slyšet jeho myšlenkový pochody jestli to letos bude zase s bodlinama na ramenou..."panesatane mám já tohle zapotřebí" ? :) )

že by za 3 roky opáčko s Anthems taky pochybuju, ale nezlobil bych se :)

tak ta exkluzivita je o otm, jak v dlouhodobým horizontu nesnížit cenu a mít možnost za pár let zase...

   anonymous: mam si to prelozit tak, ze i kdyby bylo nabidnuto tolik, co nabizi treba Bloodstock, tak nic...?  
je to presne tak

proto je to v uvozovkách nemyslim si že by zase na vystříleli půlku rozpočtu, ale myslim, že by byli ochotni jít daleko...

mam si to prelozit tak, ze i kdyby bylo nabidnuto tolik, co nabizi treba Bloodstock, tak nic...?

no po zkušenostech v diskuzi u Esoteric nechci tvrdit, že finance "nehrají až takovou roli" :)....spíš ta exkluzivita

coz mi pripomina, ze by se BA mohli vysrat na vetsinu tech kapel, ktery tam maj a jeste budou mit a konecne zainvestovat do neceho poradnyho :D

Mam trochu pochyby, ze by neco takovyho opakovali s dalsima vyrocima, vzhledem k tomu, ze oduvodnenim "oslav" byla legendarnost/prukopnictvi In The Nightside... Ale samozrejme nejaka kulatni nabidka € muze zmenit hodne veci (cimz je nechci osocovat, ze to delaj jen pro prachy, ale mam domnenku, ze nejdriv prisel Wacken s necim, co se neodmita a pak se na to nabalily dalsi festy..., kdyz uz to teda budou mit nazkouseny :))

aktuálně

diskuze