Skladby Merging Flare, Generation Axe (Bettencourt, Wylde) a remaster Demons & Wizards

♫ Na jaře 2016 odjeli kytaroví bozi Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Zakk Wylde, Nuno Bettencourt a a Tosin Abasi severoamerické turné nazvané GENERATION AXE. O rok později si to zopakovali na 11 koncertech v Asii a z posledního v Pekingu byl pořízen záznam Generation Axe - The Guitars That Destroyed The World: Live In China, který 28/06/19 vyjde u earMUSIC. Poslechnout si můžete skladbu Sideways, kde se sešli Zakk Wylde a Nuno Bettencourt.

Kytarista Kasperi Heikkinen (ex-U.D.O./ Dirkschneider) má vedle aktuálního angažmá v Beast In Black projekt MERGING FLARE, se kterým chystá dvojku Revolt Regime. Mastering mu obstaral Stefan Kaufmann (ex-Accept), obal dělal Roman Ismailov (takže podobnost s Beast In Black není náhodná). První singl Clarion Call je venku.

Jon Schaffer (Iced Earth) a Hansi Kürsch (Blind Guardian) chystají reedici prvních dvou desek projektu DEMONS & WIZARDS, tedy eponymní Demons & Wizards (2000) a Touched By The Crimson King (2005). Remastering si vzal pod křídla Chris "Zeuss" Harris a na pultech bude od 07/06/19. Zatím můžete mrknout na lyric video ke skladbě Heaven Denies, které dělal Scott Rudd. Třetí deska by měla být venku příští rok.

aktuálně

diskuze