Tom Morello folkově a sólově, teplomet HammerFall k poslechu, Aborted jdou v létě točit a pálí pálí omáčky Stephena Pearcyho

laydownrottenTom Morello chystá v létě vydat třetí díl folkového projektu THE NIGHTWATCHMAN World Wide Rebel Songs (New West Records).

♫ Od LAY DOWN ROTTEN odpadl kytarista Daniel Jakobi, zastoupil jej Daniel "Kensington" Seifert.Sinatra

SIN-atra, heavy metalová pocta Franku Sinatrovi je ke stažení, podíleli se např. Anthrax, Twisted Sister, Deep Purple, Queensrÿche, Mr. Big, Warrant, Strapping Young Lad nebo King's X.

RAM – bývalý bubeník B-Thong Morgan Pettersson – mají nahranou trojku Death, hledá se label, točilo se ve Welfare Sounds Studios, masteroval Dragan Tanaskovic v Bohus Sound.

Aborted♫ Za okny se začíná dělat pěkně a teplotu hodlají zvýšit i HAMMERFALL se singlem One More Time, řadovka Infected vyjde 20/05 u Nuclear Blast.

♫ Psychopati ABORTED se v červnu vydají do Hansen Studios točit desku Global Flatline (Century Media Records).

IN FLAMES se dohodli se Century Media Records na vydání desáté desky Sounds Of A Playground Fading (15/06), točilo se v domovské IF Studios s Robertem Laghim (Hardcore Superstar, Lok, Sonic Syndicate).

♫ Deska DESTRUCTOR Forever In Leather (2007) vychází u Auburn Records / High Roller Records na vinylu.Destructor

♫ Po loňském hromadném úprku tří hráčů (vokalista Magnus "Masse" Broberg (a.k.a. Emperor Magus Caligula), bubeník Nils Fjellström a basák B-Force) slibují DARK FUNERAL návrat na scénu v plné polní letos v létě.

♫ Zpěvák Ratt Stephen Pearcy je rovněž velkým gurmánem, takže kdo má rád pálivé věci, může zkusit Stephenovy vlastní recepty, které v Giddy Up Sauces označili jako Detonator Hot Sauce a Top Fuel BBQ Sauce.

aktuálně

diskuze