Trutnov je nový Vietnam: Eyehategod zamoří Obscene Extreme

Obscene Extreme 2014Máme jednoznačně tu neuvěřitelnou radost, že můžeme letos oficiálně oznámit invazi na trutnovské Bojiště v rámci letní exkluzivní evropské show na OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2014, kterou nepodnikne nikdo jiný než EYEHATEGOD z New Orleans, Louisiana. V zádech mají úplně nové, velice očekávané, eponymní album - první po 14 letech, které se má na pultech objevit v květnu prostřednictvím Housecore Records Philipa H. Anselma.

Vznikli v roce 1988, obrátili punk a metal 90. let naruby a vytvořili unikátní zvuk, který byl kopírován tisíci kapel. Spojili bahenní riffy a robustní rytmickou práci s úchylnou poezií Mikea Williamse a to celé bylo jako třešnička na dortu podmalováno zastrašující barikádou hluku a zpětných vazeb.

Někteří si to chtěli usnadit a označili je za “mix Black Sabbath a Black Flag” nebo “otce sludge”, ale my se přikláníme k jejich vlastnímu, vhodnějšímu popisu jako “přízemní zkurveně zesílené blues”… existuje snad lepší definice pro jejich narkotickou masu pomalu drtícího jammování?

S řadou kultovních, žánr definujících alb včetně jejich agresivního debutu z roku 1990 In The Name Of Suffering, z roku 1993 Take As Needed For Pain a 1996 Dopesick přinesli nezapomenutelně hutné, masivní a chytlavé hymny jako Depress, Sisterfucker a Lack Of All Most Everything, které by chtěl vidět naživo každý choromyslný šílenec, čímž si dovolujeme vás pozvat na jeden z nejšerednějších a nejbrutálnějších spektáklů, které kdy byly k vidění na pódiu OEF!

Připravte se lidi: KAŽDÁ LIDSKÁ BYTOST MUSÍ PROJÍT JISTÝ UTRPENÍM!!!

Komplet PR zde.

aktuálně

diskuze