Ukrajinští Mortalium přivezou na AMF 2015 nové album!

Mortalium - Obligate LonelinessUkrajinská symphonic doom metalová parta MORTALIUM vydala 27.února svoje nové album Obligate Loneliness, které vyšlo u mexického labelu La Mazakuata Records. Kapela se chystá podpořit novou desku během svého turné po Ukrajině. Kromě toho bude v roce 2015 album propagovat v dalších evropských zemích během tour, jehož součástí je také Agressive Music Fest 2015.

Album bylo nahráno ve spolupráci se studiem Dark Essence Recording, známým svojí spoluprací s takovými kapelami jako Nokturnal Mortum, Khors, Elderblood a dalšími. Vizuální složka alba byla zpracována kyjevským umělcem a designérem - Sergejem Maksymenkem, který se podílel i na obalu prvního alba A Gap between Birth and Death”.

Desetistránkový booklet je vyveden jako výlet do ponurého světa plného post-industriální estetiky, opuštěné krajiny a surrealistických obrazů a věrně zobrazuje atmosféru alba.

Album je k poslechu na fb profilu kapely. Živě si kapelu v jejímž čele působí okouzlující kytaristka a frontmenka Maria Nosyk můžete vychutnat již v červenci v Pohoří u Dobrušky na AMF 2015 - více info na www.agressivemusicfest.eu

Kompletní PR

aktuálně

diskuze