V únoru vyjde nové album Alkerdeel - Slonk

Belgičané ALKERDEEL mají hotovou novou desku, která vyjde letos 5. února.

Jejich čtvrté řadové album se jmenuje Slonk a už dnes lze předobjednat na CD a vinylu od Consouling SoundsBabylon Doom Cult Records.

Jako tradičně se můžeme těšit na syrový black doom s psychedelickým nádechem.

Více informací a hudební ukázky z tohoto díla, které nabídne čtyři skladby o celkové délce 40 minut můžete očekávat brzo.


Přispěj do diskuze

V bookletu prej, viz rozhovor tu: www.bardomethodology.com/articles/2020/11/11/alkerdeel-interview/
Ty ukázky Emptiness mě teda nebaví, ale třeba to jako celek nebude špatný. Pro mě top Nothing but the Whole.

jakože budou různý verze frontcoveru, nebo že budou další zvířátka uvnitř bookletu ? ropuchu a brouka prskavce bych radši než zajíce :)
ad Ildjarnovka - no právě, nejdřív jsem to považoval spíš za nějakej fór - ten záznam ze zkušebny :) - byť postupně jsem to docenil trošku víc a na koncertě to pár pivech bude trhák :), taky už z ní část znova sdíleli, když si jí pouštěli z testpressu, navíc je to v rámci desky spíš taková anomálie

a když už jsme u Belgie (a únoru), tak jsem zvědavej co vyleze z novejch Emptiness, z těch prvních dvou ukázek spíš lehký rozpaky, byť pořád je to dostatečně divný, aby mě to zajímalo

Nejen zajíce, ale taky prý bažanta, ropuchu a brouka prskavce :)
Jinak jo, to album je fakt super. Lede za mě asi taky lepší, ale rozhodně věc, na kterou se těším nejvíce, až vyjde.
A tu Bone Awl vypalovačku naopak očekávám, že jako ukázku dají, dokonce sdíleli aji záznam ze zkušebny, kde tenhle song hrají.

nechci to zbytečně (pře)hypeovat, ale je na co se těšit ... Belgie opět zaboduje, doufám, že jako první ukázku nevypustěj tu Ildjarnovku, i když na některý lidi to asi zabrat může no :)
oproti prdícímu čertovi slabší, ale asi jediná black metalová (doom už tu téměř není) kapela, co si dá na obal zajíce :)

aktuálně

diskuze