Wabi Experience - Brouk Bingo Bloud (video)

První video z eponymního debutu WABI EXPERIENCE je na světě. Natočil ho Tomáš Knoflíček (mj. Gurun Gurun) ke skladbě Brouk Bingo Bloud.

Wabi Experience: Wabi Experience (2019)
label: Mikroton Recordings
music for 2 laptops & electric campfire ✹ country music deconstructed

Na desce WABI EXPERIENCE pracoval Federsel (Handa Gote, Gurun Gurun, B4) od roku roku 2002. Tehdy se rozhodl vzdát hold nejmenovanému českému country bardovi a jeho první dvě elpíčka bez nostalgie přetavit v aktuální zvukovou abstrakci. Po sedmnácti letech titěrné práce na skladbách založených výhradně na mikrosamplech nedotknutelných trampských standard, třech smazaných verzích alba a klíčovém rozšíření sestavy o spoluhráče z Gurun Gurun Tarnovského (také IQ+1, Prosoxi Skylos) se WABI EXPERIENCE konečně podařilo rozdělat oheň, který jen tak nepohasne. WABI EXPERIENCE, to je hauntologie z mechu a kapradí, narkotické vzpomínky na vlhká rána pod širákem s čajem, co chutná po jehličí.

"This is a great release! Genre-defying and that's a word I won't use lightly. It's glitch like, it's rhythmic, it's ambient and it's, dare I say it, even a bit pop music like.” (Vital Weekly)

"Every moment of this recording is magnificent, clocking in at 44 minutes. The outcome is bizarre and original, powerful, a unique blend of electronic and a transformative approach.” (Toneshift)

✹✹✹

Songlink: https://song.link/album/i/1458295285
BC: https://mikroton.bandcamp.com/album/wabi-experience
Soundcloud: http://bit.ly/we_soundcloud
FB: www.facebook.com/gurungurun
the story of the project: http://mikroton.net/recordings/mikroton-cd-74

aktuálně

diskuze