Živáky Rob Zombie a Entombed A.D., Steve Smyth pracuje na druhých One Machine, Candlemass dočasně bez Edlinga

Candlemass♫ Hlavní mozek CANDLEMASS - basák Leif Edling - má blíže nespecifikované zdravotní problémy a nebude se moct zúčastnit některých naplánovaných živých vystoupení kapely. Zaskakovat za něj budou buď klávesák Per Wiberg (Opeth, Spiritual Beggars) nebo Jörgen Sandström (Grave, Entombed). Letošní vystoupení na Brutalu je ještě daleko, doufejm,e že se tedy Leif dá dohromady. Zbytek sestavy tvoří tři původní členové - Mats "Mappe" Björkman (rhythm guitar), Lars Johansson (lead guitar), Janne Lindh (drums) a vokalista Mats Levén.
 
One Machine♫ ex-Testament/Nevermore kytarista Steve Smyth pracuje na druhé desce svých power/thrash metalových ONE MACHINE. Sestava doznala dvou změn - zpívat již nebude Mikkel Sandager a nezúčastní se ani basák Tomas Koefoed (oba to mají přes oceán přece jen dost daleko), nahradili je Chris Hawkins (Endeavour) resp. Stefano Selvatico (ex-Savage Messiah). Album se natáčí v Dánsku v Death Island Studios, které sice vlastní Marco Angioni, ale produkovat bude Tue Madsen.

 
ENTOMBED A.D. - Kill To Live (live @ Bloodstock Open Air festival, 08/08/14) (Back To The Front, 05/08/14, Century Media Records)

♫ ROB ZOMBIE - Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga (live video) (Spookshow International Live, 24/02, T-Boy Records / Universal Music Enterprises)

01. Teenage Nosferatu Pussy
02. Superbeast
03. Living Dead Girl
04. Dead City Radio
05. Drum Solo
06. More Human Than Human
07. Sick Bubblegum
08. House Of 1000 Corpses
09. Meet The Creeper
10. Never Gonna Stop
11. Blitzkrieg Bop (THE RAMONES cover)
12. Thunderkiss '65
13. Jesus Frankenstein
14. We're An American Band (GRAND FUNK RAILROAD cover)
15. Dragula
16. Demonoid Phenomenon
17. Pussy Liqour
18. Demon Speeding
19. Gong Gang Gong De Do Gong De Laga Raga

Sestava:
Rob Zombie – vocals
John 5 – guitar, backing vocals
Piggy D. – bass guitar, backing vocals
Ginger Fish – drums, percussion

Vydavatel: T-Boy Records, Universal Music Enterprises

aktuálně

diskuze