Žrec oznamují ukončení činnosti

ŽREC v posledních letech prošel několika personálními změnami a na prahu těch dalších jsme se rozhodli, že tentokrát již budou definitivní. Všem fanouškům a spolupracovníkům, kteří nám pomáhali v uplynulých zhruba čtrnácti letech ať už ve studiu nebo na koncertních prknech nebo kdekoli to bylo zrovna potřeba, bychom chtěli srdečně poděkovat za podporu a mnohé krásné chvíle, bez nichž by život neměl to správné koření.

Jistě víte, že žrecovství obnáší i věštbu, proto vězte, že pokleslá nálada není na místě, neboť věci příští přijdou, byť to nebude hned. Část poslední sestavy zůstává pohromadě a rozjíždí nový projekt. Až nastane správná chvíle, dáme o sobě vědět. Sledujte FB profil ŽREC, který nijak nemažeme a který přinejmenším jako věstník ze zásvětí zůstane v pohotovosti. V provozu samozřejmě zůstává i bandcamp stránka, kde si můžete poslechnout i stáhnout hudbu ŽREC zdarma nebo za dobrovolný příspěvek.

Váš Žrec

https://www.facebook.com/zrecofficial/
https://bandzrec.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/zrec

PS: Vzhledem k tomu, že další koncerty nebudou, náš merch už nikam nepřivezeme. Kdybyste si chtěli doplnit sbírku o nějaký chybějící kousek, k dispozici jsou následující věci:

CD Klíč k pokladům (2017)
MC Paměti + live bonus (2015)
MC Žertva + demo Nový věk pohanský (2015)

tričko dámské S (motiv jelena - poslední 2 kusy)
placka Žrec (logo 37 mm)

Napište nám skrze facebook nebo pošlete email. Na ceně se určitě domluvíme.

aktuálně

diskuze