tDEP 3x na asfaltu, nové EP Suicide Silence, Megadeth zrušeni v Pekingu, vražda a sebevražda u Goatlord

Relapse a Party Smasher Inc. vydají v listopadu na vinylu tři desky THE DILLINGER ESCAPE PLAN, předobjednávky tu a jedná se o první desku Calculating Infinity, Miss Machine a Ire Works. Všechny desky jsou ve streamu na BandCampu.
 
♫ Bývalý kytarista GOATLORD Joe Frankulin (47) je posmrti - zastřelil se, bohužel ale ještě předtím stačil zastřelit svou přítelkyni a jejího 7 letého syna.
 
MEGADETH měli odehrát 06/10 v pekingském MasterCard Center koncert, ten byl ale zhruba po hodině přerušen místními cenzory. Už tak ale prý byla spousta skladeb natahována sóly a instrumentálními vložkami, Holy Wars a Angry Again byly zcela vynechány. Dave Mustaine je každopádně za vodou, svůj bejvák v San Diegu právě prodává bratru za nějakých 5.375$, samozřejmě mega, jedná se o dům anglického typu s pozemky 9.5 akru (necelé 4 hektary) s vinicemi, pastvinami a rybníčkem.
 
♫ 23/10 SUICIDE SILENCE vydají (pouze digitálně) EP Sacred Words (Nuclear Blast Entertainment). Kromě titulní skladby tam budou živáky z maďarského RockPart festivalu (09/08/2015).

01. Sacred Words
02. Inherit The Crown (live)
03. Cease To Exist (live)
04. Sacred Words (live)
05. Sacred Words (We Are Strong Remix)
06. Sacred Words (instrumental)

Sestava:
Hernan "Eddie" Hermida - Vocals
Chris Garza - Guitar
Mark Heylmun - Guitar
Alex Lopez - Drums
Dan Kenny - Bass

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze