Kícr

   LooMis:
zlatí/bílí Oskaři s číslem 88? Náhoda? Nemyslím si. :-)
  

k tomu by měl určitě pan Landa co říct .) dobrej postřeh

a nabídka úplně nového pohledu na slavení MDŽ - zlatej ručník a karafiát v době rudého temna

Tak třeba si dělá srandu sám ze sebe, že nechce hlavně zelenej a animovanej oblek (Green Lantern) a třeba když se mluví o Professoru X a ptá se, jestli maj na mysli McAvoye nebo Stewarta, že v tom ty prequely dělaj bordel. Je tam toho víc, ale tohle si pamatuju a co se týče eRka, tak si nevybavim něco ultra krvavýho, ale bitky jsou dost slušný a hlavně vymazlená úvodní scéna. Já si myslim, že eRko je tam taky kvůli "fuckům" a "shitům".

A co já? Stejně bych jen potvrdil výsledek .)

S tím odmyšlením orchestru to já vnímám také trochu problematicky. Samozřejmě na to má posluchač jasné právo, ale proč by to dělal. Mě osobně je docela jedno, jestli "metalová" část bude primitivní, když to jako celek bude fungovat. Já jsem se teda ještě k novince nedostal, ale už jdu na to .) Můžou mě vždycky určité prvky určité kapely rozčilovat, ale pokud to nepřijmu a budu se v tom pitvat, mozek už vám nedovolí kapelu docenit a to je někdy škoda. Septicflesh jsou podle mě zatím jasní králové ve svém epicko-teatrálně-temném způsobu vyjádření a asi bude jen dobře, když s nima o ten post bude někdo soutěžit .)

Je to super. Mastodon už taky mají právo trochu "stylotvorně" polevit. Dobře se to poslouchá a zatím nevidím žádný větší problém. Navíc naprosto nesouhlasim s kritikou zpěvu (celkově, nejenom na této desce). V podobné hudební oblasti přece hraje naprosto podstatnou roli určitá syrovost a navíc kapele vždy prospěje, když jsou vokály charakteristický takovým způsobem, že kapelu poznám téměř ihned, i když danou skladbu třeba ani neznám. Navíc mě ten zpěv prostě sedí - ale je pravda, že mi to tenkrát možná nějakou dobu trvalo - podobně jako třeba u Sólstafir.

Mě to baví! Fajn směska. Jinak mi příjde, že Cavalera si blbě přilepil protézu a občas mu to tak divně šišlá. Třeba to jeho "fejšč daun" mě trochu irituje.

Tohle je hrozně ukecaná recenze .) Furt kroužení okolo .) Baroness a Mastodon jsou naprosto jiný kapely, i když hrají víceméně stejný žánr. Tohle je prostě výborná pohodová záležitost a i když to nemá vrstev jak cibule, tak je to svým způsobem prostě dokonalý .)

Je to fajn .) tečka, a taky souhlasím s tím, že ta kvalita trochu kolísala, já se k nim třeba vracim asi až po dvou albech, která už trochu bloudila v bludišti Soilworkovského manýrismu.

To vím, ale přesto je ta skladba rozdělena na části, i když to na sebe navazuje a proto to už asi nejde brát jako "I". Protože se tim člověk v přehrávači prostě může proklikat - kdyžto "I" musí dát celý, pokud není barbar a nepřejíždí na oblíbený pasáže .) - což by mi u Meshu přišlo vtipný

aktuálně

diskuze