LooMis

DarkXane je bývalý Darkane, dlouho mu to trvalo, než se zapojil :-)
www.marastmusic.com/Clanky/Brutal-Assault-2019-afterparty

stejně by nevyhráli, ale bylo by to dělený místo :-D

   pepua: ...stejně bych si asi už netroufl dát nějaké nové grindové/metalové nahrávce 100 procent, ta doba je prostě pryč. Ale v podstatě ti závidím :-) Muzika je to parádní...  

Trochu sis odpověděl :-) já obecně 100% moc nehýřím, vyjma srdcovek, ale tohle mě prostě smetlo a když jsem přemýšlel nad hodnocením, tak jsem si říkal "no jo, kurwa, ale kde teda mám ty body ubrat?" Nenašel jsem jedinou mezeru, proč by to neměl být plný počet. Tahle deska má pro mne prostě světové parametry!

ad DarkXane - ano, tohle strčilo do kapsy i mIZZYho elaboráty z minulosti, a to 3x :-D

   bizzaro: jakoze moc? tvl, vy vubec nevite, kolik ty kapely stojej :D my mame nektery veci za x set a nadava se, ale dneska je doba prepalenych honoraru, Korn stali taky dvojku, za tuhle mrdku mi to prijde adekvatni, doufam, ze vytezek pujde na cinsky lid :)  

jasně že moc a jasně že nevíme, kolik jaká stojí, ty ještě minulý rok taky ne, tak se tady nekasej :-) ale problém je tady v tom, že tahle cena podle mne neodpovídá kvalitě téhle kapely. Ale když to za to někdo chce dát, tak mu to neberu. Korn je jinej případ, ty si to za dobu své existence prostě "vyhráli a odpracovali", ale tady si pánové udělali z reunionu těžkou dojnou krávu a lidi jim to sežerou i s navijákem. Toť vše.

na RATM ne, prostě ne! Lístek za 2000? WTF? Stejně je už pod pódium vyprodáno, ale tohle je prostě neskutečný...

štítnou žlázu jsem měl i já před 2 roky, taky sem málem chcíp (měsíc totálka na lůžku), ale to se dá léčit přes ATB, i když pravda, na to srdce jsem tam taky bral nějaký dobrůtky (Vasocardin). Takže klidně může bejt, ale já jsem to měl naopak - brutálně mi spadla váha a začal jsem přibírat až následně při doléčení (což se nevylučuje, že to Sean prostě s kilama neuhlídal :-(

srdce dost pravděpodobně - on zhruba 2-3 roky nazpět začal dost přibírat :-(

díky, snažím se to dělat pečlivě, ale i tak tam asi budou nějaké minely, takže kdyžtak dejte vědět :-)
Tentokrát si myslím, že jsem to zkáknul docela rychle (kdyby tu nebyl jistý zdržující element, tak to mohlo být o týden dříve), ale celkově tak okolo 10h čistého času.

   brutusáček: hahaha, byly doby, kdy jsem se shodli na nějakým pořádném techdeathu, stárnem tak to vyhráli Esoteric :D   

Esoteric měli v Desce měsíce úplně nejvíc hlasů, takže svým způsobem to odpovídá :-)

aktuálně

diskuze