LooMis

já je taky neviděl poprvý, ale prostě ten vokál byl tentokrát hroznej, ani se pomalu nedalo poznat, že to je anglicky, a to jsme tomu fakt dali s Bizzem šanci (celý 2 skladby :-) )

tak televizi tam máme, tak proč bejt na slunci :-)

viď :-) on i ten obal je už jasnej :-)

fakt že jo, Arménia-Gruzia, jedna to família :-)

Pain Of Salvation doufám nebudou hrát nový cajdáky, ale starý věci a Broken Teeth - prvně jsem zaplesal, že dorazí Jason McMaster, ale zase jen shoda jmen (na to mám na BA pech :-) )

zatím jsem si otestoval na sobě Gojiru, ale zkusím to :-)

a co teprve ten jeho MC Brek, to je panečku :-)

   gába: MHead jsem ani náhodou nedoposlouchal. Absolutní dno a odpad. Smutné...   
já po tom prvotním streamu prvních skladeb šel do vrtule, ale postupně jsem tomu dával šanci a jako jo, není to žádná sláva, ale ten první tragický dojem zmizel. Ale rozhodně to není nic, bez čeho by se nedalo žít :-)
to ty Therion, to je pošušňání :-)

ha, to je teda zájem najednou :-)
piTRs to trefil přesně, tohle je takový ten "odpad", co mi zůstane pod rukou z novinek (i když občas se mi podaří ještě něco propašovat, třeba Judas :-) ). Tady z toho většinou stačím poslechnout tak 2/3, selekce probíhá až při přidávání, mám toho občas daleko víc. O Hendrixovi jsem zrovna přemejšlel, že to tam nedám (kolik lidí to vlastně dneska zajímá?), Sabaton naopak jasný, to je mediální tahák :-)
o formátu budu dále přemýšlet, nápadům se nebráním :-)

čistej zvuk to teda není, ale jak píšu, k Portal to patří, dodává to tomu tu správnou atmošku :-)
ad Pěstivlence na prvním místě - tak kdyby nás hlasovalo víc, kdyby byl jinem systém, kdyby byl aspoň jeden komentář pozitivní... ale to je kdyby a já nemyslím, že to je takhle špatně - prostě se sešly názory a je to. Nemusí se ti to líbit, můžeš proti tomu protestovat, ale to je tak jediný, co s tím naděláš :-) nebo si příště mám hodit kostkou? :-) (ale teď bude snad klid, než Mameli vydá další desku, tak ti snad z toho nepraskne herzna pro jednou :-) )

aktuálně

diskuze