LooMis

někteří již ví od včera, ale museli být zticha :-)
www.marastmusic.com/Tiskove-Zpravy/Sonicka-extaze-SUNN-O-po-dekade-v

   bizzaro: anonymous: Já teda úplně nechápu to vyhodnocování žebříčku, třeba jedno z druhých míst: Monstrosity, 2 hlasy, z nichž oba tu desku víceméně sejmou :-) to je tim, ze to LooMis nečte :D   

pytcho, já nečtu ani co napíšu :-)
jinak zatím jsme tu měli pouze 2x ANTIdesku, a to Pestilence a Therion, tady to není vyloženě negativní, jenom to prostě není až tak dobrý, ju? To by pak bylo sporný, i u Madder kolik by to dalo hlasů a dalších. Nedělám z toho raketovou vědu ;-)

já je taky neviděl poprvý, ale prostě ten vokál byl tentokrát hroznej, ani se pomalu nedalo poznat, že to je anglicky, a to jsme tomu fakt dali s Bizzem šanci (celý 2 skladby :-) )

tak televizi tam máme, tak proč bejt na slunci :-)

viď :-) on i ten obal je už jasnej :-)

fakt že jo, Arménia-Gruzia, jedna to família :-)

Pain Of Salvation doufám nebudou hrát nový cajdáky, ale starý věci a Broken Teeth - prvně jsem zaplesal, že dorazí Jason McMaster, ale zase jen shoda jmen (na to mám na BA pech :-) )

zatím jsem si otestoval na sobě Gojiru, ale zkusím to :-)

a co teprve ten jeho MC Brek, to je panečku :-)

   gába: MHead jsem ani náhodou nedoposlouchal. Absolutní dno a odpad. Smutné...   
já po tom prvotním streamu prvních skladeb šel do vrtule, ale postupně jsem tomu dával šanci a jako jo, není to žádná sláva, ale ten první tragický dojem zmizel. Ale rozhodně to není nic, bez čeho by se nedalo žít :-)
to ty Therion, to je pošušňání :-)

aktuálně

diskuze