LooMis

tak taky teda něco :-)
SD: na Celebration začátkem roku do bylo ještě o kousek lepší, Přéma říkal, že skoro nezkoušeli (nějaký záněty šlach a zkouškový ve škole, a tak :-) )
LS9: nechápal jsem! Když to srovnám s vystoupením kdysi v Exitu, tak totálně jiná kapela. Pravda, chtělo by to trochu více vlastního ksichtu, může to místy vyznít jako přehrávání stupnic, ale! Tohle je pořád nejrychlejší CZ kapela kam jen oko dohlédne. Celkově o krapítek lepší než SD.
IM: Dobré, ale čekal jsem větší rozsekávačku, takhle to byla "jenom další technická kapela".

ad počítání: já jsem skutečně jenom ty jmenné texty vynechal - bral jsem to jako že to je jenom tak na okraj. To bych se z toho zbláznil, kdybych ještě měl přidávat váhu tomu, že to někdo zmínil :-) prostě - pokud byla deska dobrá, tak byla v textu autora zvýrazněná, když ne, tak smolík. To bych tam mohl dát i Judas, který mám teda jen já s piTRsem, ale on jen v textu, asi by se tam dostali i Pestilence, ale jako negativum. Rozhodující je, že ty první místa byly poměrně jednoznačný na počítání.
Ale za povšiknutí stojí i ta zklamání u poměrně zvučných jmen (Pestilence, Therion to dostali už v deskách měsíce), ale třeba i ty Shining.
Takže - rejpat se v tom můžete, ale už na tom nebudu nic měnit :-)

no asi tak 10h čistýho času to dát tak nějak do jednotný formy, a to jsem ještě teď musel znova trochu upravit, no ufff :-) hlavně to hlasování mi prvně vyšlo úplně jinak, takže jsem počítal 2x :-) pro mne docela překvapení, že to nevyhráli Rivers nebo Obscura :-D

je to až na konci - https://www.youtube.com/watch?v=ln0n9rf7yOM

předkapela Pop Killers, průměrnej zvuk, nebavil mě vůbec zpěv, zbytek fajn a vcelku dobré nápady. Stylově to k Waltari sedělo. Samotní Waltari měli zvuk docela přebuzenej, ale dalo se na to zvyknout, RC slušně zaplněný (vyprodáno ne, ale bylo tomu blízko). Kartsy hlas zpočátku dost lovil, u Pigeons byl hodně mimo, ale rozezpíval se. A Sign byla naprostá bomba! A jestli hráli stejné věci, jako že to vypadá, že jo, tak ten přídavek z Monk Punk byl Rap Your Body Beat (taky to uváděl s tím, že jim dřív na všechno stačily 3 akordy? :-) )

Benante má něco s rukou, je na/po operaci, Dette je správně :-)

   bizzaro: bude hrich, kdyz reknu, ze zatim pro me nej deska Krisiun? ;)   
asi nebude, já to mám hodně podobně :-) určitě pro mne nej death deska roku!

někteří již ví od včera, ale museli být zticha :-)
www.marastmusic.com/Tiskove-Zpravy/Sonicka-extaze-SUNN-O-po-dekade-v

   bizzaro: anonymous: Já teda úplně nechápu to vyhodnocování žebříčku, třeba jedno z druhých míst: Monstrosity, 2 hlasy, z nichž oba tu desku víceméně sejmou :-) to je tim, ze to LooMis nečte :D   

pytcho, já nečtu ani co napíšu :-)
jinak zatím jsme tu měli pouze 2x ANTIdesku, a to Pestilence a Therion, tady to není vyloženě negativní, jenom to prostě není až tak dobrý, ju? To by pak bylo sporný, i u Madder kolik by to dalo hlasů a dalších. Nedělám z toho raketovou vědu ;-)

já je taky neviděl poprvý, ale prostě ten vokál byl tentokrát hroznej, ani se pomalu nedalo poznat, že to je anglicky, a to jsme tomu fakt dali s Bizzem šanci (celý 2 skladby :-) )

aktuálně

diskuze