VíteQ - profil nenalikován

   anonymous: Ale teda nejlepsi samozrejme octagon, jak nordjevel, tak sobotni antaeus a eskhaton byly vynikajici koncerty  
   mIZZY: Antaeus a Eskhaton mordy  
jako honite si tu pindiky, nebo jste fakt neco slyseli? ja videl kousek Eskhaton a vetsi bordel jsem nevidel, Nordjevel s privrenejma ocima. za me Octagon zavrit, to neni koncertni prostor na metal, Grave Pleasures, Coven atpod. klidne

Necros Christos perfektní, jenže ti nehráli na SS ale na Jägeru.
Nordjevel jsem neviděl, ale Antaeus a Eskhaton mordy (však v sobotním reportu toho bude napsáno o nich dost).
Zvuk na Obscure letos fakt parádní, ale obecně málo nahlas. Což je vlastně oproti předchozím rokům, kdy to bylo přeřvané a nedalo se to poslouchat, fajn. Stačilo jít dopředu a tlak byl celkem OK, ale třeba na Daughters, EHG a Godflesh to mělo být podstatně hlasitější.

Ale teda nejlepsi samozrejme octagon, jak nordjevel, tak sobotni antaeus a eskhaton byly vynikajici koncerty, kterym se na hlavni stagi nic nepriblizilo. Obsure stage jsem teda navstivil jen na ved buens ende, tak to neposoudim... octagon <3 <3

Necros Christos meli na ss dobrej zvuk.

Nevím, co by se muselo stát, aby Mgla měla někde vyloženě blbej zvuk. Ten zvukař, co s něma jezdí, fakt umí. A oproti jiným koncertům, co jsem viděl, to tentokrát úplně zázrak taky nebyl :)
Jinak přemýšlím, která z kapel, co letos hrála na SS stage, měla fakt dobrej zvuk. Snad jen Diablo Swing Orchestra. Všechno ostatní, z toho co jsem viděl, dost průser (nebo mnohem horší než jiné koncerty, co jsem od daných kapel zažil).
Sodom - potichu, Emperor - výrazně horší než minule, Anaal Nathrakh - škoda slov atd.
Přemýšlím, čím to je? Že by hrálo takovou roli, že je z pravé zdi více volného prostoru než u Jägera z druhé stray? Nevím, ale podobný dojem už na BA pozoruji několik let.

mIZZY: Vím o tom, ale pro mě je to ze severu do Vídně prašť jako uhoď. Nejbližší (ale taky s přehledem nejdražší) je pro mě Berlín, ale 2.500,- za cestu ?!

mIZZY: Jak kdy... Nejvíc mě "SS stage" nakrkla u Emperor. Úplnej průser to zvukově nebyl, ale bylo to takový chrastivý, rozplizlý, bez tlaku (stál jsem u zvukařů, možná jsem měl jít blíž). Na druhou stranu zase Mgla druhej den z toho samýho místa zvuk fantastickej (?)

U Electric Wizard byla škoda nefunkční projekce. Když za kapelou začali problikávat menu z Windows, moc to na atmosféře nepřidalo. Naštěstí to hudebně/zvukově dostatečně vykompenzovali...

jj, stejnej poznatek, na Jégru lepší, vlastně kromě Destruction (ale to byl problém na pódiu, ne toho, co šlo ven), tam nebyl výraznější lapsus. Já tohle zmiňuju už u středy (Toska), kterým ten zvuk hodně na začátku plaval.

Jak to tady čtu, tak se naschvál zeptám, taky vám připadalo, že na Sea Shepherd byl po většinu času mnohem horší zvuk než na Jägermeister? Pro mě až na pár kapel bylo pravé pódium po většinu času průser.

Budou případně i ve Vídni (vychází to na sobotu).

aktuálně

diskuze