Baara

50 mio neni uplne nizkorozpoctak :-)

Rada bych dodala, ze sveho muze mam rada taky :-)

   anonymous: opravdu jsem nepochopila, proč když jdou hypotéky ke dnu, dluhopisy posilují = tak to jste se na ten film dívala úplně zbytečně. :-)
Dluhopisy posilovaly PŘESTOŽE podklad - hypotéka, šla ke dnu, v tom byl ten podvod! Bank, ratingových agentur, vlády USA.
samozřejmě měly dluhopisy navázané na hypotéky jít do kopru taky, ale pokud jste nepochopila základní myšlenku i přes polopatické vysvětlení filmem a ještě na něj píšete recenzi... tato forma "civilizace" žije vydluženým časem.
  
Mrzí mě, že jste psaním komentáře mrhal Vaším vydluženým časem, k čemuž jsem Vás donutila svou nechápavou recenzí a ženskou hloupostí :-)

Super info, díky!

Jaky predelavky, jakej fasismus? Taky jsem nevidela uplne cely, asi mi toho ale uniklo vic.

Docela by mě zajímalo, jakej vliv má DiCaprio na svoje filmy přes svoji společnost. I ve Vlkovi z Wall Street jsem si říkala, jak moc jsou ty nápady jeho a nakolik je v tom Scorsese. Revenant tím taky trochu smrdí :-) Nicméně já ho nejradši v komediích, některý ty scény z Vlka jsou geniální.

Zpomalení by samo o sobě nevadilo, jsou pomalý filmy, který jsou super (viz Malick, nedávno jsem viděla Lůno), ale pokud už tam není dějová dynamika, tak by tam měla být nějaká estetická. Ano, to měli ztížený tím, v jakých se natáčelo podmínkách, bez umělého nasvícení atd. Funguje to v poslední části, kde je interakce a význam, ačkoli je to pomalejší. Prostřední část ano, survival ano, ale ta dýlka už mi přišla hodně nerozumná.

Prostě by se neměla dělat deviza z podmínek natáčení, jde o konečnej výsledek. Docela by mě zajímalo, na co konrétně padlo těch 135 milionů.

K Hardymu. Uz jsem cetla i reakce, ze tu prehrava :-) V Mad Maxovi byl prekvapive civilni a podle me to presne odpovidalo zameru, ze v tom silenstvi kolem je Max vlastne ten klidnej bod a nenapadna podpora pro Furiosu, hlavni hrdinku. Za tyhle civilni vykony se ceny nedavaji, ale kdyz to herec neumi, muze to zkazit dojem z celyho filmu.

Ja jsem Whitea na fotkach vubec nepoznala :-) To si pustim!

aktuálně

diskuze