chuckie - profil nenalikován

jasne ze zpev :D

Sere tě jeho zpěv nebo ti něco udělal? :-) Já zas nemůžu poslouchat kvůli umečenýmu Mustainovi Megadeth...

takovy inteligetni Slejr :)

Jo, máš recht, zmotal jsem to :-/ stejně je to mimo mísu...
A jaké by sis ty kopáky představoval? Jak by to mělo znít?

já si nejdřív taky říkal, že je to mutace té Naasovy sólové kytary, která u Nighbringer hraje ty vysoký, tenký, "pištivý" linky, ale často tu zní fakt jako synťák :) ... škoda, některý poměrně dobrý riffy a atmošku to spíš shazuje, i když je to díky tomu vlastně docela osobitý :) ... ale když se to třeba kolem půlky Pnigalion spojí s tou "Cult of Fireoidní" teplotou, tak je to vlastně docela hrozný :)

je to o něco lepší než poměrně prázdný Aoratos, Bestia Arcana je sympatickej nátlak, ale nikdy jsem to nedoposlouchal (mj. i kvůli tomu "slitýmu" zvuku asi), Excommunion jsem neslyšel, někdy zkusím, tak nevím ... proč by se to nemělo s Nightbringer srovnávat ?

aristokratický = emperoroidní (i když míň než Nightbringer) to sice je, ale nějak nám tahle šlechta degeneruje mi přijde, už
Terra Damnata zněla místy trochu srandovně (Cradle of Filth na piku :) ), byť zábavně, "ebm faktor" je další stupeň ... ještě tomu pár poslechů dám, ale asi moc kamarádi nebudem, nebo jen tak napůl ... a z toho začátku Ephialtes by fakt někdo měl udělat ebm tuc tuc remix :)

já tam teda vidím "Ligeti of black metal" :))

jj, pravdu máš mizzy, je to vynikající, jak píše kubánec, aristokratický bm :D

(a "ebm faktor" je pro mě jednoznačně plus :) )

To nejsou synths, podle mě to jsou zefektovaný kytary. A je tam teda sice pár pasáží, které možná nejsou úplně ono, ale jinak bez nadsázky jedno z nejlepších letošních alb. S alby Nightbringer bych to úplně nesrovnával, ale mezi těma jeho sólo projekty (možná spolu s Bestia Arcana) nejlepší, co udělal.

Na bandcampu to vynášeli do nebes, někdo tam dokonce psal "Penderecki black metalu". To mě fakt rozesmálo.

heh ty synťáky tam (nebo je to nějakým efektem zkreslená kytara ?) jsou jak z nějakýho EBM :), vlastně i Naasův vokál zní místy jak z Hocico / Suicide Commando apod.
zvlášť začátek Ephialtes - po 1:15, tam už už čekám, že se rozjede tucka :)) ... asi si to dám do složky "party hard" vedle 666 - Paradox a 2Unlimited - No Limit :)

některý pasáže jsou fakt dobrý, ale ten "EBM faktor" z toho často dělá spíš "guilty pleasure" :) ... a ty čvachtavý kopáky zase ach jo...

tuhle kapelu jsem nak vzdycky nenavidel, asi mel sral Corgan, ale tohle dobrej song!

aktuálně

diskuze