mIZZY

What? Nějaká sbírka českých kapel v úterý byla minule ok, ale aby tam už hráli i takovéhle bandy? Bude fakt brzo týdenní akce.
Jinak Dragged into Sunlight samozřejmě nejvíc!

Gezus, já jsem dement, přepište to někdo, prosím! :D
Jde poznat, že jsem to sepisoval nalitej někdy během svátků, heh.

Hej, já ti ani nevím. Jsem to vždycky poslouchal po sobě s tím songem od CdG, a přišlo mi, že to dohromady dobře funguje (CdG samozřejmě lepší). Kdybych si Sepulchral Zeal pustil jen tak po cestě do práce, asi by mě úplně neodrovnali, ale v noci po flašce piva/vína to zatím vždycky fungovalo :) Jsou tu jiní adepti, o kterých bych řekl, že jsou spíše k smíchu, než že by měli zlou atmosféru.

Náhodou, dnes jsem byl v kině na nových Star Wars, a fandil jsem Lukovi! :D

Mě ti noví Godflesh moc nebaví, jaksi to nemá koule :/

Za mě ta poslední várka je zatím nejlepší vůbec. Hlavně teda Dodecahedron, ale Nocturnus, Grave Pleasures, Unsane, Celeste a Full of Hell kouknu taky.

Jako bylo to dobré, hlavně i ty lasery. Lepší než celej letošní Signal festival :D

Enslaved, jo? Se teda přiznám, že mě to album zrovna nebaví. Co mě na něm ale vyloženě sere, je závěrečný cover What Else is There od Röyksopp. V originále mám ten song hodně rád, ale Enslaved ho vyloženě zprznili. Naprosto nevkusná pop-metalová odrhovačka.

Na Setlistu byla napsaná ještě jako poslední Extinguished Light. Ne že bych po Everything is Fire chtěl ještě přidat, ale lidi tleskali dost, Ulcky evidentně už nemohly :)

Jinak jo, super, lepší než na Brutale, nicméně o trošku horší než Black Pes a první Vopice, tehdy se zvuk povedl o trochu lépe. Průser to teda ani zdaleka nebyl, nicméně nahulené to bylo až dost.
Blaze v pohodě, bavili mě, ale na mě ten večer moc pomalí, měl jsem náladu spíše na sypačky :)
Nejvíce to ale v pátek zabili Outre! Viděl jsem je tentokrát stejně jako Ulcky už počtvrté a po Rakouském koncertu na Celebrare Noctem byl tenhle podle mě nejlepší. Zvuk super (byl jsem vepředu a slyšel vše krásně) a hlavně perfektně odehrané a nasypané. Až na jedničku a pětku, které jsou spíše taková intra, zahráli celé Ghost Chants a jako bonus cover Fist of the Northern Destroyer, hehe :) Na to, jak je ten song z alba dementní, tak naživo to vyloženě vraždilo. Jednak to Outre zahráli přesně a asi ještě rychleji.
Menší mínus za zpěváka. Až na úplě prvního, který s nimi hrál ještě před debutem, bych řekl, že je ten novej nejslabší. Sice řev dává fakt dobře, ale čistě zpěvy mu tak trochu lítaly a taky mu chybí ten správný fanatismus. Jenom stál a čuměl do pódia. To Tymek děla na pódiu aspoň pořádný bordel.

aktuálně

diskuze