ondranevim - profil nenalikován

To si ještě povíme :) myslím, že takhle našlapaná BDM deska tak pět let nevyjde...

Za mě tam prostě chybí ten kytarista Kühn, který z nich měl největší smysl pro death metal. Gruber na mě působí jako skvělý jazzový muzikant, který se snaží dělat death metal tak, že s využitím nějaké hudební teorie usoudí, z jakých postupů se death metal skládá, a podle toho jede. Ale sám tu muziku tak necítí, nemá to v krvi. Takže je to to taková střelba naslepo, občas se trefí (Insecta Incendium), občas spíš ne. Zuřivost a zlověstný tlak, což jsou věci, který od DM desky chci, tam chvíli jsou, chvíli zase vůbec. Takže nadprůměr určitě jo, ale do nějakýho milníku v žánru to má sakra daleko.

Bizz: Hej, to škvrně vraždí! Co z ní bude? Co z ní už je...!

v podstate to zni, jako kdyby Dharmata, kterou jsme bral jen jako poctu zanru, spadla do Disposal of the Dead

   yarrdesh:   
amen!

ja jak si to pustil a po uvodnim virblismu se vyklubala ta basa, tak jsem si okamzite vzpomnel na intervalle bizzare a ladise. vitam dustojne pokracovani tohoto subzarnu brutality, pochopitelne na teplomeru je o 20 let vic. jinak po tom znovuvydanym rovnym "demaci" a dharmate jsem si rikal, ze defeated nad BDM zlomili hul s tim, ze uz neni kam dal a pecou na to, a ted mi z tohoto omylu ulitl klobouk kominem krematoria do povetri, takze ho ani nemohu pokorne smeknout, a tusim, ze jsem i spadl do popilkoviste, nebo snad dokonce propadl rostem? tohle je dokonalej pokrok, genialni deska!

dobrý!

je to vražda, vlastně jediný co to shazuje je .."rovnej" vokál

Některý odlehčený funky pasáže mě tam vysloveně štvou. Ale jako celek dobrá deska.

co z toho ditete jednou bude... dr www.youtube.com/watch?v=bb1fN93Cbsw, ci gt www.youtube.com/watch?v=1oCN03Ww2FI

jinak super postreh s tema oldskull CC, je to tam jaxvina!

Wormlust / Skáphe vinyl konečně doma - ten obal i vnitřní artwork je dost haluz :) - nejvíc mě dostalo, že když se na to podíváte z dálky (na ten frontcover), tak tam lze vidět z profilu hlavu gorily a/nebo i jiný zvíře, nebo ženskou :) (obě s warpaintem), jak si dávají pusu :). Zajímalo by mě, jestli je to schválně, spíš asi ne, ale... je to tam :).

aktuálně

diskuze