vanena

   onDRajs:
To si ještě povíme :) myslím, že takhle našlapaná BDM deska tak pět let nevyjde...
  


pokud ovšem defeated (opět) nepřekonají sami sebe :)

já to považuju za nejlepší BDM desku mnoha let. slabina je dvojí - jednak ten žánr je v podstatě mrtvej (a DS ho zabili, krom nich mě nebaví nic.) a jednak mě strašně sere vokál. bejt to bez vokálu, jasná stovka.

   AddSatan:
Wormlust / Skáphe vinyl konečně doma - ten obal i vnitřní artwork je dost haluz :) - nejvíc mě dostalo, že když se na to podíváte z dálky (na ten frontcover), tak tam lze vidět z profilu hlavu gorily a/nebo i jiný zvíře, nebo ženskou :) (obě s warpaintem), jak si dávají pusu :). Zajímalo by mě, jestli je to schválně, spíš asi ne, ale... je to tam :).
  


prosimtě mohl bys mě nějak navést? kde mají oči, huby?

(jestli to byl fór, tak vynikající, protože dneska sem na to střídavě se ženou zíral 5 minut)

Franto, ne že bych s tebou chtěl polemizovat, ale abych dobře pochopil, co chceš říct, potřeboval bych vědět, co je to klasický prvek (nějaký konrétní nástroj nebo postup?).

   AddSatan:
A když vidím ten komentář k Exocrine od bizzara, že i na něj to: "... moc pidliká", to musí být fakt něco příšernýho :))
  


přésně, hned mě to trklo, a už jen kvůli tomuhle to mám uložený k nějaké sebevražedné chvilce.

Neptunian Maximalism jedu teď v červenci hodně, a jako že jo. Nemyslím, že to naposlouchám, ale zatím ro zdatně roste.

Adversio Humanitatis - tam mě tak sere ten vokál, jinak zdatná pošta, možná letos nejlepší, některý padačky a otáčení vysloveně vynikající, chystám se na recenzi.

DarXane: tyjo, to stíháš všechno naposlouchat? považuju se celkem za fanatika a průměrně denně poslouchám tak 3-4 hodiny, ale tohle je teda i na mě masivní porcička :) dobře ty!

Mystic Circle

děkuju za připomenutí Ondro, za to máš u mě kořalku.

no vidíš, já Ihsanovu solo tvorbu neznám, takže to je dost možný. Virus spíš náladou, Arcturus určitě. Jasně, Khora není žádný bourání vesmíru, ale pokud máš Arcturus, Virus, Code našprtaný, tohle by tě mohlo potěšit. Po pravdě, po dalším měsíci od recenze už mě to taky extra nebaví. Ale trvám na tom, že je to dobrej materiál.

Fotka je kapitola sama pro sebe. Horší jsem snad neviděl.

já bych nemazal vůbec nic, čím širší databáze, tím líp. (a díky za tip na deathmetal.org dnes bude co dělat na poradách :) )

jak píše ondra, recenze a zejména číselný hodnocení jsou tam uplně kreténský, a hodnotit co je "dost" metal - škoda slov. Na druhou stranu je to kvalitní databáze, jak v ní něco není, jsem nevrlej :)

Dlouho jsem váhal, jak nakonec tohle album hodnotit. Zprvu mi atmosféra docela sedla, zvuk to má velice příjemný. Melodie jsou ale na hranici úplné triviality (v tom jsou Necropole ještě horší, za mě Cenotaphe > Necropole, a o hodně). Nakonec, když se do alba člověk ponoří a CHCE, aby se mu líbilo, dá se nejednou otočit a ve svým ranku patří k nadprůměru. Rozhodně z něj ale nejsem tak urvanej, jak jsem po prvních posleších čekal, ta křivka není moc příznivá, a obávám se, že časem ještě klesne.

aktuálně

diskuze