Autor: 70 Uživatelé: 80 Tvé hodnocení: hodnoť
It’s not Cut Out – It Can’t Be Eaten

CRANIOTOMY - It’s not Cut Out – It Can’t Be Eaten

Slovenské řezníky CRANIOTOMY jsem si oblíbil již na jejich zatraceně povedeném demu a tak, když jim vyšla debutní deska, ze srdce jsem jim to přál a těšil se, co že si to na nás zase připravili za "prasáreň" :-).
A prasárna je to věru povedená! CRANIOTOMY nám za tu dobu pěkně vyrostli a snad ještě více zamerikovatěli :-). Ovlivnění US scénou je zde skutečně silné a já říkám: „Jen houšť, jen houšť!“ Klukům se povedl udělat pěkně brutální sound, ale trošku mi vadí přílišná jakoby uvřískanost kytar. Všechny nástroje jsou pěkně vyvážené, což se ne vždy povede. Pygův vokál taky doznal lehkých změn, a kdyby ho zavřeli do chlívku, jistě bych nepochyboval o tom, že se ozývá pěkně nasraný pašík :-). Celá deska pěkně odsejpá a snad jen na živo je tenhle materiál ještě větší brutus! Z celkem 11ti hustých válů, jsou poslední tři novinky, které sice mají horší a méně čitelný zvuk, zato jsou více do DEVOURMENT / BRODEQUIN stylu!
Za zmínku stojí obrovský obal, který klidně poslouží jako plakát na hajzlík :-). Titulní kresba je sice značně nepovedená, ale co…, furt lepší než drátem do oka, že jo? No jsem zvědav na příští počiny! Držím palce.

sestava: Rastislav „Pygo“ Váry – vox, Roman Halmo – guit, Peter „Medved“ Szemenyei – guit, Daniel „Šampon“ Hanák – bass, Lukáš „Shuska“ Šiška – drums

11 / 33:16

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Craniotomy

aktuálně

diskuze