Autor: 90 Uživatelé: 73 Tvé hodnocení: hodnoť
The Seeds of Abysmal Torment

FLESHGRIND - The Seeds of Abysmal Torment

Firmička Season of Mist mi za poslední rok zprostředkovala již několikeré potěšení. Její kredit u mne vzrostl i s tímto kompaktem, který je vlastně licencované vydání nějaké americké firmy (tuším, že Olympic records, nebo tak nějak). Řadovému posluchači je to víceméně jedno, ale já mohu napsat úvodník, který zní nesmírně zasvěceně a to mi dodává na sebedůvěře.
Masakr, teror, Sajgon, marast to jsou ta slova, která ve spojení s Fleshgrind uslyšíte nejčastěji a skutečně, ti vyvolení, kteří viděli tuto sebranku na živo, musí má slova potvrdit.
Gore death metal velmi brutálního a živelného ražení opravdu vynikl nejlépe na pódiu jednoho Olomouckého klubu (Spawn). Kdo zkrátka viděl onu zmíněnou šou, při které nechyběl záchodový papír, schválnosti a vtípky ze strany předkapel, ale i na pudy působící mříž před pódiem, stane se zřejmě doživotním předplatitelem, všech dalších kompaktů a živých vystoupení této skupiny. Opravdu bych dal cokoli za to, vidět Fleshgrind ještě jednou. Na novém CD je oproti debutnímu nový basák a bubeník (oba jsme je již mohli vidět na obou vystoupeních loni v ČR). Co se týče basáka, nedá se říci, že by byl lepší nebo horší, než ten na „Destined for Defilement“, zato výměna bubeníka skupině jednoznačně prospěla, ten nový je totiž techničtější a rychlejší, což je v podobné hudbě velmi důležité. Závěrem zdůrazním to, co je již doufám všem jasné. Pokud jste fanoušci amerického brutálního deathíku měli by jste být nadšení i tímto kompaktem a pokud ne, udělejte si v hlavě pořádek.

Názor: Vanena: Tomuhle dílku není moc co vytknout. Ale stejně mě baví daleko míň než Destined for Defilement. Možná to bude takovým tradičnějším zvukem, který tolik nestaví do popředí mlaskavé kopáky a surovou basu. Pro mě zklamání. 6

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Fleshgrind

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze