Autor: 20 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
Godslastering: Hymns of a Forlorn Peasantry

HULDER - Godslastering: Hymns of a Forlorn Peasantry

Tam, kde regulérní kapela u svých individuálních schopností začíná, tam je limit Hulder. Iron Bonehead mě tímhle nezajímavým vydáním skutečně zaskočili.

Hulder

O jednočlenných projektech jsem se tu už něco napsal, ale snažil jsem se vždy vybírat ty zajímavější, když už ne ty nejkvalitnější. Úspěch se dostavil jen tu a tam. Nicméně takový průser, jako dnes, to ještě nikdy nebyl.

Ano, pasr, který si říká Hulder nahrál prostě po všech stránkách špatnou desku. Nemá smysl snažit se překvapit nějakou pointou, provalím to hned zpočátku. Na Hulder není zajímavého nic, překvapit snad může jen to, že takovou desku někdo vydá na fyzickém nosiči, čímž mě Iron Bonehead (!) skutečně dokonale zaskočili. Pravda, už ten obal ledasco naznačí. Přesně stejný nevkus, kterým se vyznačuje, je charakteristický i pro hudbu.

HulderNemá cenu se v tom zbytečně šťárat, je tam nějaký ten riff, nějaká ta mezihra, o které si nejsem jistý, jestli má uklidňovat, nebo naopak zneklidňovat. Jsou tu nějaké pokusy o sypačky, ale zcela impotentní. Klávesové linky jsou naivní, kytary bezzubé, bicí mizerně naklikané. Těch cirka 5 poslechů, které jsem Hulderu věnoval, byla naprostá ztráta času a určitě se k nim už nikdy nevrátím.

Víc než u jiných projektů u Hulder platí, že tam, kde regulérní kapela začíná, tj. u individuálních schopností, je jejich limit. Nemyslím si, že by autor Marz Riesterer byl obzvlášť příšerný hudebník. Možná kdyby ho podpořil kolega za bicími, společně vyházeli plytké a nezajímavé motivy, zaměřili se na těch několik zajímavých míst a navzájem se hrou inspirovali, mohlo to dopadnout lépe. Takhle musím říct, že Hulder je to nejhorší, co jsem letos slyšel.

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

je, ale... ty vole, to už jsme řešili níž, DOST :)

   AddSatan: já hledal, ale nic :/, zatím se to u nikoho nijak neprojevilo, až na ty výjimky s vokálama u mě :), ovšem vyloučit se to nedá a nijak mi to nevadí :)  
hledas jak Ovcacek Peroutkuv clanek ;) gejství jakykoholi charalteru je v poradku a u mnoukacek obzvlast :)
   AddSatan: to je - solo projekt, ale psal jsi, že bicí jsou naklikaný a že tam není kolega bubeník, což minimálně u dvou skladeb (a divil bych se, kdyby to u zbytku bylo jinak) není pravda  
jeeezis, drobna faktograficka chyba, a neni to pro vysledek recenze uplne jedno? :)

to je - solo projekt, ale psal jsi, že bicí jsou naklikaný a že tam není kolega bubeník, což minimálně u dvou skladeb (a divil bych se, kdyby to u zbytku bylo jinak) není pravda

Sama o sobě na FB, M-A i jinde píše, že jde o solo projekt, C. Koryn se podílel na mixu bicích, to jen pro doplnění. (zdroj zde: https://newnoisemagazine.com/interview-hulder-on-godslastering-hymns-of-a-forlorn-peasantry/ )

bizzaro: já hledal, ale nic : /, zatím se to u nikoho nijak neprojevilo, až na ty výjimky s vokálama u mě :), ovšem vyloučit se to nedá a nijak mi to nevadí :)
ale pokud to něco naznačuje, tak v tom případě jsi: www.youtube.com/watch?v=zBPi-v4oWTE

   AddSatan: takže jsem možná latentní homosexuál ?)   
V prvé řadě bych se zaměřil na ten váš francouzský rod La Gazík, a pak se pustil do pátrání po inkriminovaném "možná" dál (:

js.: ani hovno, "gay (vokály aj.)" je užitečný terminus technicus :) ... a jak už jsem vícekrát zmiňoval, ojediněle se vyskytnou i "gay" vokály, které se mi líbí (takže jsem možná latentní homosexuál ?)

AddSatan: tak teď ještě přestat používat "gay" (vokály) jako urážku, což?;)

Tvé hodnocení:

Tagy:

Godslastering: Hymns of a Forlorn Peasantry, Hulder, black metal

aktuálně

diskuze