Autor: 40 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť

OBTRUNCATION - The Callous Concept

Tak tenhle kalousův koncept, to je brnkačka na nervy. Nejdřív se mi to celkem páčilo. Nic moc sice, ale v žánru brutálního deathu je to v lepší půlce. Jenže pak přichází stará bolest těchhle ultra ortodoxních metlošů a to je stokrát omílané jedno téma. Fakt dokola a dokola slyšíte furt to jedno dokolečka (je to jako tahle věta), chvíli rychleji, chvíli pomalu, jednou s dvojkopem, jindy s kytarovým sólem.
Pozitivní na tom je, že se to celkem rychle naposlouchá, negativní že se to stejně rychle oposlouchá. Změny temp jsou zvládnutý poměrně na úrovni a vůbec celkově se mi zdá, že bych téhle kapele křivdil přirovnáváním k “extratřídě” death metalu. Po dlouhé době CD, které můžu nazvat brutal death metalem bez příkras. Dva vokály odvádí docela slušný kus zvěřiny. Bican se mi zdá v pohodě, kytara je jaká jiná než death metalová. Jenže proč to vlastně poslouchat? Všechno už tu bylo..
Zkrátka řečeno, v těch hodně rychlých pasážích bez sól se nijak nepozná nedostatek invence a tam jsou Obstruncation docela dobře poslouchatelní. Jenže kdekoliv jinde se mě zmocňuje nutkvá touha to vypnout a radši znova sjet Terrorizer.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Obtruncation

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze