Historicky druhý stream na Marastu. Tentokrát mladé domácí naděje KEEP ON ROTTING z Litoměřic, která hraje moderně pojatý death metal progresivně a technicky s velmi jemnými odéry deathcoru. Nejen tři vokály, výborní kytaristé, fantastický bubeník a parádní zvuk jsou zárukou kvality, ale i samotný vydavatel (heh).

Debutní mCD The Beginning v digipackovém balení totiž opět (po debutu Modern Day Babylon) vyšlo ve spolupráci s námi na MarastMusic - digipack opět za kilčo + poštovné (příp. dobírka) objednávejte na mé adrese bizzaro@marastjakcyp.com nebo přímo u kapely na vomit1@seznam.cz.

Přispěj do diskuze

zobrazit vše

   k.eight.a: hádejte co se mi stalo když jsem sem vlezl? Divil jsem se že mi najednou něco hraje... :-/  
aby ses nepo... jednou ti vadi preklik skladeb, jednou ze se to nespousti, jednou ze se to spousti.. nevadi, ze to tady je?

   brutusáček: osobně nesnášim když někam vlezu a něco se spustí a já hledam přehrávač..(ne neargumentuj tim, že je tady jasně vidět) lezu sem přes hlavní web do diskuze a rolovat nahoru a samozřejmě se to stihne spustit a je to darda...  
Souhlas, hádejte co se mi stalo když jsem sem vlezl? Divil jsem se že mi najednou něco hraje... :-/

   bizzaro: to jo, ale na tyhle fotce mas frogy velikosti... 15? :D   


To je právě jedna z fotek ze stromu, takže tam jsem naboso :D. 15 ? Jo to celkem sedí :D :D

   brutusáček:
bizzaro:
brutusáček: ale kdyby marast příště u streamu uměl že se sám nespustí bylo by to super...to bylo chteno, aby to bezelo automaticky a nemusel to clovek spoustet. tak si vyber.. tak si vyser.. :)

tak byla chtěna podle mě dost blbá věc..osobně nesnášim když někam vlezu a něco se spustí a já hledam přehrávač..(ne neargumentuj tim, že je tady jasně vidět) lezu sem přes hlavní web do diskuze a rolovat nahoru a samozřejmě se to stihne spustit a je to darda...
  


vypni si reproduktorek jednou provždy :)

   Hanzz Strewer: bizzaro: a Hanzz žabky ;-D
Tak to prrr :D, na těch fotkách ze stromu jsem byl naboso :D !!!
  
to jo, ale na tyhle fotce mas frogy velikosti... 15? :D

   bizzaro: a Hanzz žabky ;-D   


Tak to prrr :D, na těch fotkách ze stromu jsem byl naboso :D !!!

do textu doplnen odkaz na kapelu a album

   Adamos: .... a navíc maj kluci pěkný kraťasy, takže já jim to celkem baštím :-)  
a Hanzz žabky ;-D

aktuálně

diskuze