Zdravíme všechny,

kteří si nějakým způsobem (ať už netrpělivě očekávající tuhle desku, jsou tu čirou náhodou nebo se přišli přesvědčit, že to není zas taková pecka, jak se to nafukuje :D) našli cestu na tenhle stream.

Je to část materiálu, který vychází na naší debutové desce Human Tragedies Every Day, na němž jsme pracovali poslední cca rok a půl a snažili se z něj dostat to nejlepší. Je poměrně jedno, jestli se vám materiál bude nebo nebude líbit, pevně však věříme, že by mohl být příslibem do budoucna pro CZ scénu a mohl ji na úrovni reprezentovat i v zahraničí. Tak či onak děkujeme všem, kdo si našli čas a věnovali ho poslechu tohoto materiálu.

Čekujte nás na FaceBooku, kde postujem tunu nových informací, běžte na některý z našich koncertů a třeba dejte vědět, co na tuhle desku říkáte :).

NOOSTRAK

----

Special thanx:

Andy & ANDY SOUND studios, Mark & MANGLED AUDIO, Peťko Beťko & GOTHOOM prods., Anče & NECRANIA photography, Barka & BARKA photo, Lukáš & ISISDESIGNSTUDIO, Jamie & SEVEN SINS graphix, Petr Pádivý, Továrník & MERCH FACTORY, Dave Rusnok
 
Thanx:

We would like to thank all the people who were interested in making of this album, who have supported us and also have believed in us, to our families and friends, to all the related bands, promoters and all the fans who support our music!!!
 

Recorded in September 2011 at ANDY SOUND studios by Jan Andrle
Reamped, mixed and mastered in March 2012  at MANGLED AUDIO by Mark Jones
Music by NOOSTRAK // Produced by Mark Jones 

Photos, post-processing & artwork by Necrania & NECRANIA CHMURELLA photography
Second post-processing, design & artwork by Barka & BARKA photo
Logo by Lukáš & ISISDESIGNSTUDIO 

Lyrics by Petr Pádivý // Translation by Petr Pádivý
 
Band contact:

Luboš Fred Kristek // Za Potokem 49 // Velká Bíteš 59501 // Czech Republic // Europe
emoceans@centrum.cz // icq: 384 833 343
 www.facebook.com/noostrak // www.bandzone.cz/noostrak
http://bandzone.cz/noostrak // http://www.youtube.com/user/noostrakband 

 
Label contact:

GOTHOOM prods. // M.R.Štefánika 44 // Nová Baňa 968 01 // Slovensko // Europe
+421 903 542 371 // gothoom@gothoom.com // www.gothoom.com
http://www.gothoom.com/
http://www.facebook.com/Gothoom
 
shops:

http://www.noostrak.bigcartel.com/
http://www.ceske-kapely.cz/kapela/noostrak

Přispěj do diskuze

zobrazit vše

tak co, uz jste to slyseli cely? jako slejva se to, na minicko by to bylo o moc lepsi

Mám to trochu podobně jak Střap "některý riffy těžce ano a některý těžce ne"... Celkově je to soudržný a některý nápady (úvodní riff v And the Abyss, ve Within... jsou dobrý nápady) se mi fakt líbí. Osobně to u mě trošku sráží občas trošku nudný sekačky, ale jinak to zní celkem v pohodě i pro mě a věřím, že si to svoje fanoušky najde.

Fred: Chtěl jsi pražskej názor? Tumáš pražskej názor! :) A srandy si ještě užijem: To se neboj! :-D Ale co se muziky týče, tak to samý co Střapovi: Radši někde zočivoči, jestli o to stojíš...Přes písmenka to prostě komplexně rozebrat nejde (to asi uměj jen místní redaktoři...teda...aspoň si to myslej) :-DDD

ty vole ja v tý debatě budu přihrátej jak Bizzaro při rumu. Oťák umí pořád a občas je jen hůř :-))

Od tý doby, co Oťák nehraje death metal, tak už s ním není žádná prdel :D Asi si budu muset pustit to video z AFODu, jak se válí po zemi, abych zavzpomínal na Oťáka, jak ho mám rád :D :D :D

Otus: Jasnačka no problem. Ja jen, že mi to přišlo skoro zbytečně tvrdý. Pokud tohle udělala kapela na pátý desce a na každý osmkrát vystřídala styl tak mě to nasere. Tady mi přijde slušnej potenciál k růstu. Přeci jenom kluci to na svůj věk mají dost v paži. Což beru jako sakra významný plus.

Ááááá výborně a jsme u toho: Nebudeme kritizovat mlaďasy, protože jsou mladý...Udělali to profi a jako s takovejma se s nima bude zacházet! A fakt Ti Střape kašlu na to, jestli jim je 19 nebo 65. Pakliže nechtějí, aby někdo otevřeně diskutoval, pak ať Fred lidem na FB nepíše o jejich názor...Upřímně jsem to nejdřív komentovat nechtěl (i Fredovi jsem psal, že můj názor skutečně znát nechce), ale když už si dal tu práci a napsal každému v jeho seznamu, tak já mu tu slušnost vrátim. Tímto zde končim a jestli se chceš bavit dál, pak doporučuju pivo, kde si to vyříkáme daleko líp než tady skrze písmenka! Jen doufám, že se nebudeme bavit o Noostrak :)

Ta moje poslední věta byla samozřejmě dost nadsazená; ať si Noostrak hrají co chtějí a jak chtějí. Není třeba kvůli tomu jitřit emoce.

aktuálně

diskuze