Světový den pošty, Den proti trestu smrti, Den duševního zdraví, Den zraku a nově též "Den procházek do lesa s Gibbonem"! Vopičák totiž právě přichází s rozjímavým tématem jako stvořeným pro sychravé podzimní dny a toulky rozpitými hvozdy, které člověka (i primáta) intuitivně unášejí po oběžných drahách letokruhů až k sobě samému, ne-li k někomu jinému... A taky aby ne, když Gibbon hlásá a básní historicky poprvé skrze něžně brutální pohlaví amazonky Dahlien!

Už je to taky nějaký ten letokruh (1,92), co Gibbon vyvrhnul poslední nahrávku. Od začátku letošního léta vyhrožoval novým materiálem v podobě tzv. doublu, resp. dvou skladeb, na kterých dělal déle, než je zdrávo - bohužel zde stále sehrávají roli dědičné informace od prapředků z čeledi lenochodovití. Přesto obě skladby, jak vidno, pyšně streamujeme exkluzivně na rodném MarastMusic.com a jedna z nich bude do budoucna mít tu čest doprovodit první vopičí klip!

Výrobní proces měli na starost tentokráte dva mistři zvuku. Bicí byly pochytány v již osvědčeném Hellsoundu H. Kapáka a všechny ostatní vopičákovy výmysly, pootáčení knoflíky a postupnou cizelaci odskákal statečně Tonda Smrčka s jeho mobilním Seabeast Production - tleskáme a děkujeme!

Pozvěte ke dnešnímu sobotnímu obědu rodinu i kamarády a vypravte se společně s Gibbonem na pročišťující vycházku do lesů, které Vás v podvečer dovedou až k Modré Vopici na PERFECITIZEN + KEEP ON ROTTING + MASÁŽ!!!

Hrdé veličenstvo Gibbon :: facebook.com/keeponrotting :: keeponrotting.bandcamp.com :: bandzone.cz/keeponrotting

Keep On Rotting

Přispěj do diskuze

z Wooden smrdej Periphery a to solo jsou teda prisny Fejsles

   brutusáček: wooden sun cunt!  
:((( ?!

wooden sun cult!

aktuálně

diskuze