Akce

06.07.2011, Favál

AGNOSTIC FRONT a TOTAL CHAOS míří do Brna

Agnostic FrontKdyž se řekne New York Hard Core, pak Agnostic Front vyvstanou na myAgnostic Frontsli automaticky. Již přes tři desetiletí patří mezi respektované stálice ostrého amerického punku a old school hard core/metalu. Sestava kapely se během let mnohokrát měnila, ovšem „tvrdé jádro“ v podání mocného frontmana Rogera Mireta a skvělého kytaristy a showmana Vinnieho Stigmy zůstává.

Jmenovat všechna zásadní alba by bylo v případě Agnostic Front nadlouho. Důležité je momentálně to aktuální, které vyšlo u Nuclear Blast Rec. a které nese název „My Life, My Way“. Právě na podporu této desky se Agnostic Front vydávají na další evropské putování, které je zavede také do moravské metropole Brna.

Slogan "Hardcore For Life" si může upřímně zvolit jen pár kapel na scéně. Agnostic Front jsou jiAgnostic Frontž řadu let mezi nimi a právem jsou nazýváni kmotry tohoto stylu.
Je neuvěřitelné, kde už 30 let berou tolik síly. Jejich hudba se valí jako monstrózní lavina, texty jsou nabité poselstvím soudržnosti a bojem za svobodu a pódium se otřásá v základech pod výbuchem energie. Nenechte si proto ujít jejich brněnskou show 6. července v Brně na Faválu! Předkrmem bude americká street punková sbíječka TOTAL CHAOS.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Bližší info na webu www.obscure.cz.

Související linky:

www.agnosticfront.com

http://www.myspace.com/totalchaospunx

www.obscure.cz

www.faval.cz


Začátek akce: 20:00
Info: 435 Kč
Odkazy:

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze