Akce

21.07.2017-23.07.2017

Agressive Music Fest 2017

7. ročník letního open air festivalu pořádaný v letním areálu vesničky Pohoří se kvapem blíží! Letošní ročník vypukne 21.7.2017, soupiska kapel již byla pro letošní ročník vybrána. Jako každý rok se můžeme těšit na kapely nejen z tuzemské a slovenské scény, ale prakticky z celého světa.

Pro fandy death metalu tu budou Angerseed z Maďarska, Bloody Obsession z Čech, Epsilon z Rakouska a Armada z Mexika, In Arkadia z Francie, Dewdrop, Češi, kteří nás rozsekají svou show, a nakonec i zástupci z Rakouska a to kapela The Morphean. Na svoje si přijdou i fanoušci thrash metalu, kteří se mohou těšit na Blackshard z Čech, dále též banda z Čech, oblíbení Nahum, kteří budou na AMF již poněkolikáté, Crusher též z Čech, Mynded z Německa a z této krajiny k nám zavítá banda Thrasshole. Své zastoupení tu bude mít i black metal a to v podání Animus Mortis až z Chile, Desire For Sorrow jako zástupci tuzemské scény, vracejí se k nám polští Luna ad Noctum, kteří vystupovali v roce 2014.

Na své si přijdou i fanoušci modernějších stylů, tudíž své zastoupení zde bude mít i hardcore, deathcore, metalcore, groove metal. Můžeme se těšit na oblíbence publika, kteří si během let, co se k nám vrací, vybudovali skvělou fanouškovskou základnu. Nemluvím o nikom jiném, než našich miláčcích z Irska, miláčcích Dead Label, kteří se ukážou v Pohoří již poněkolikáté. Poprvé se nám představí Rakušané Indorsia se svým metalcorem, nečekaně se můžeme těšit i na skvělé bedňáky In Pain, kteří nám opět ukážou svou show, z Polska k nám dorazí deathcore banda Nameless Disease, dále se můžeme těšit groove metal v podání maďarských Omega Diatribe a progresivní deathcore nám představí česká kapela RAW.

Rozhodně je z čeho vybírat, zapište si do kalendáře datum 21.7.2017 a dorazte zahrozit s námi! Metalu zdar!

Vstupenky jsou k dostání online na webu festivalu anebo v síti Ticketstream. Více informací, fotky z předcházejících ročníku naleznete na již zmiňovaném webu.

http://www.agressivemusicfest.eu/


Začátek akce: 15:00
Info:
Odkazy:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze