Akce

29.04.2014, Klub Brooklyn

Antitrend párty 44

Antitrend párty 44V úterý 29. dubna se v brněnském klubu Brooklyn uskuteční svátek pro milovníky brutálního death metalu. Dramaturgie v pořadí již čtyřiačtyřicátého (!!!) pokračování Antitrend párty totiž přivede na rozviklané brooklynské pódium legendy žánru i mladé naděje. V klubu bude zajištěn kvalitní zvuk i světla. To vše si budete moci užít za pouhých 200,- Kč. Pojďme se tedy podívat, co nás v rámci nabušeného „Less Than Human European tour" čeká...

DEHUMANIZED (USA)

Absolutní legenda brutal deathu založená v roce 1995 v New Yorku. Kapela, jejíž jméno budí respekt i v samotné běhně s kosou v ruce. Jejich originální styl mixující slamujících pasáže s grindovými sypanicemi zachytili na svém zničujícím debutu s názvem "Prophecies Foretold". Toto album v průběhu roku 1997 způsobilo na scéně značný rozruch a DEHUMANIZED prakticky okamžitě katapultovalo mezi špičku tehdejší scény – ihned se touto fošnou zařadili po bok takových legend, jako jsou INTERNAL BLEEDING, SUFFOCATION a jim podobní. V letech po miléniu se kapela zmítala v personálních problémech, které vyústilo v opakované přerušení činnosti kapely. V roce 2012 kapela kolem zakládajícího kytaristy Riche Nagasawy vyplkla neméně kvalitní desku "Controlled Elite". Za domácí úkol si ho všichni nastudujte!! 

MALIGNANCY (USA)

Sekundovat coby druhý headliner budou další Amíci dnes už legendární formace také z New Yorku. Tato Tato hnilobná sebranka se prezentuje vysoce technickým (místy až chaotických) a zároveň precizně zahraným brutálním deathmetalem. Kapela, která si za 20 let působení vybudovala silnou pozici ve světovém undergroundu, má na svém kontě tři plnohodnotná alba – v roce 1999 šokovali svým debutem „Intrauterine Cannibalism“, na kterém ukázali, jak se hraje vysoce technický, ale zároveň naprosto úchylný brutal death. Zatím poslední fošna pod názvem"Eugenics" vyšla v roce 2012 a kapela si zde i po letech drží svou lajnu a vlastní xicht a zároveň vysoký nadstandard. I v Čechách má tahle banda skvělou pověst a mnoho fanoušků. Máme se rozhodně na co těšit, navíc čekejte, že sympatická dvojice Ronny/Danny (kytara/zpěv) vás bude nahánět s nabitou fajou .

BENEATH (ISLAND)

Sebranka pro extrémní metal s celkem exotického státu plného energických a nevypočitatelně se chovájících gejzírů čili Islandu. Jejich death metal ovšem nezní nijak nováčkovsky, což potvrzuje i smlouva a vydání poslední placky u underground labelu no.1 UNIQUE LEADER RECORDS. Deska "The Barren Throne" se prezentuje perfektním soundem od vyhlášených polských producentů Wojtecha a Slawka Wieslawských, kteří se podíleli na albu místních celebrit jako BEHEMOTH, VADER nebo DECAPITATED.

ABNORMALITY (USA)

Brutal deathová formace z amerického Massachusettes zformovaná roku 2005 vás jistě zaujme svojí tvorbou a navíc přítomností sličné a brutálním growlem nadané ženy indického původu - Mallike Sundaramurthy. Kapela se bude během setu opírat o své povedené poslední album "Contaminating The Hive Mind" z roku 2012.

DEHUMANIZED (USA)
https://www.facebook.com/DEHUMANIZED.NY

MALIGNANCY (USA)
https://www.facebook.com/MalignancyOfficial

BENEATH (ICELAND)
https://www.facebook.com/beneathdeathmetal

ABNORMALITY (USA)
https://www.facebook.com/AbnormalityOfficial

Datum: úterý 29.4.2014
Start: 19:30
Info: antitrend@seznam.cz, tel. +420 778 144 578 


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze