Akce

09.03.2019, KD Šeříkovka

DEADLY STORM FESTIVAL 13

DEADLY STORM FESTIVAL 13 @ Plzeň, KD Šeříková – 9. 3. 2019

Pořád bojujeme, pořád to nevzdáváme. Již podruhé v plzeňském KD Šeříková vypukne další, již třinácté, pokračování festivalu DEADLY STORM. Snažíme se podporovat nejen české metalové podhoubí, soustředíme se převážně na underground. Díky rekonstrukci v Šeříkovce nám všechno trvalo trošku déle, ale jsme opět zde, abychom vám nabídli směsici extrémních kapel. Budeme se na vás v březnu těšit! Zapaříme, popijeme, na chvilku zapomeneme na okolní svět, co vy na to? Rádi vás zase po roce všechny uvidíme! Už se těšíme na vaše vysmáté tváře! Opět vás čekají dvě pódia, příjemné prostředí a spousta legrace. Tak neváhej a přijď, metal bude!

KAAR - thrash metal (Praha) – thrashoví neznabozi, před kterými se zavírají jeptišky na petlice! Špinavej poctivej thrash jak vystřižený ze starých učebnic.
https://bandzone.cz/kaar

FATALITY - death (Brno) – zdálo se vám někdy o tom, jak vás svlékají z kůže? Že ne? Tak se přijďte podívat na tuhle brněnskou partu. Má toho za sebou již spoustu a ukáže vám, jak se hraje pravý death metal!
https://bandzone.cz/fatality

CRANIAL CARNAGE - death metal (Uherský Ostroh) – neznáme nic krásnějšího, než čerstvě otevřený hrob. Tihle šílenci jsou na tom podobně, při jejich klasickém smrtícím kovu nadskakují víka od rakví!
https://bandzone.cz/cranialcarnage

MELANCHOLY PESSIMISM - death/grind (Uherské Hradiště) – dnes již legendární vyhlazovači lidských mozků. Bude to drtivé, drsné a surové, bude to peklo v přímém přenosu! Lahůdka pro všechny milovníky brutálních  hudebních masakrů!
https://bandzone.cz/melancholypessimism

KANDAR - grind (Brno) – obdivovatelé hororových filmů a členové spousty českých hudebních uskupení. To je záruka kvality a drsně temného grindu, který způsobil zemětřesení nejen na české scéně! Grind!
https://bandzone.cz/kandar

GUTALAX - grind-rock'n'roll / Křemže – i ta nejkrásnější slečna musí zajít alespoň občas na záchod. Partičku GUTALAX asi netřeba představovat. Takže přátelé, k tanci a poslechu zvou jedni z nejpovolanějších! Zazní spousta hitů a jedno oko nezůstane hnědé!
https://bandzone.cz/gutalax

HORRIBLE CREATURES - thrash/death (Karlovy Vary) – taky máte rádi, když stojíte pod pódiem a nasáváte sílu a energii? Tak se přijďte podívat na karlovarské maniaky HORRIBLE CREATURES. Roztrhají vás na kusy! Drtivý, zničující thrash death, který vás smete!
https://bandzone.cz/horriblecreatures

MORBITORY - old school death metal (Německo) – do starých katakomb vás pozvou němečtí MORBITORY. Kapela, která zraje jako dobře uleželá mrtvola. Tak i ty vezmi za kliku a vejdi do opuštěné márnice. Lebky, kosti, death metal, to je to oč tu běží! Masakr!
https://www.facebook.com/Morbitoryh
https://morbitory.bandcamp.com/

INFERIA - finská death grindová legenda, která k nám přijede oslavit 30 let své existence. Českému fanouškovi dobře známá skupina z festivalů jako Obscene Extreme, NTEY. Tohle bude totální masakr, který by si neměl nechat ujít nikdo, kdo se rád zaobírá ve volných chvílích hudební patologií. 
http://inferia.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pages/INFERIA/175452262507183?sk=info
https://twitter.com/JaniHude

PROLAPSED - Tahle parta se k deathu a grindu umí postavit tím správným způsobem. Pokud se rádi koupete v krvi, dělá vám dobře křik pitvaných těl a s chutí trávíte svůj čas na opuštěných jatkách, tak neváhejte ani chvilku.
https://www.immortalsouls.sk/prolapsed-sexual-assaults/
https://prolapsed-isp.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/prolapsed
https://www.facebook.com/prolapsedcze/
http://www.immortalsouls.sk/

ET MORIEMUR - všem smutným nejen v Čechách známá doomová kapela. Každý rok se snažíme podporovat i skupiny z tohoto stylu. Pokud jsi fanoušek, tak si je nenech ujít. Tryzna může začít!
http://etmoriemur.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/etmoriemur
https://www.facebook.com/etmoriemur/
http://www.etmoriemur.com/

datum/date: sobota 9. 3. 2018
místo/place: KD Šeříková - http://www.kdserikova.eu/
předprodej zde: http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/18895-deadly-storm-13
vstupné/ entrance fee: 450,- kč v předprodeji/ 500,- kč na místě
FB událost: https://www.facebook.com/events/404875923384629/
bandzone událost: https://bandzone.cz/koncert/478890-plzen-kd-serikova-deadly-storm-festival-13
info: http://deadly-storm.blogspot.com/
http://festivaldeadlystorm.blogspot.com/


Začátek akce: 16:00
Info: KD Šeříková, 500,- kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze