Akce

01.05.2017

DEAFHEAVEN [USA], YOUTH CODE [USA]

„Všechno škatulkování je žrádlo pro hašteřivé středoškoláky,“ říká o poziciDeafheaven na metalové scéně zpěvák George Clarke. Kapela, kterou založil spolu s kytaristou Kerrym McCoyem, se za poslední roky razantně vyšvihla mezi nejvýraznější jména scény tvrdých kytar, navíc oslovuje posluchače i daleko za jejími hranicemi. To lze poznat mimo jiné množstvím pozvánek na nadžánrové festivaly, kázání na největším pódiu katovického OFFu mělo uhrančivou sílu bez ohledu na sluneční svit, který podobným kapelám jinak nesvědčí. Shoegaze, emo, black metal, ale i thrash – Deafheaven se nebojí přímočarosti ani atmosférických ploch a pokaždé si počínají naprosto suverénně. Tohle je kapela, která se nebojí zabalit černé umění do růžové. Deafheaven v Lucerna Music Baru představí stále ještě aktuální album New Bermuda, večer otevře kalifornská EBM dvojice YOUTH CODE. Deafheaven řádili v srpnu 2014 před po strop naplněnou strahovskou Sedmičkou, podobně extatické zážitky čekáme i nyní. První máj bude náležitě temný. Čekejte nemožné.

http://deafheaven.com/ 
https://youthcode.bandcamp.com/ 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, rozhodli jsme se pro fanoušky Deafheaven připravit malý dárek – prvních 100 vstupenek je v prodeji na pokladně a na webových stránkách Lucerna Music Baru nebo v předprodejní síti GoOut.cz (zde plus příslušné poplatky) za pouhých 350 korun.
Okamžitě po vyprodání této várky vstupenek vystoupí do prodeje další vlna, tentokrát za 450 korun – ta bude k dispozici na pokladně a na webových stránkách Lucerna Music Baru nebo v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketportal a Ticketpro (+ příslušné poplatky). Na místě v den koncertu pak bude vstupné o sto korun dražší, tedy za 550 korun.

http://kyeo.net/ 
www.facebook.com/TwoShovelsEvents 
www.musicbar.cz


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze