Akce

28.11.2019, Roxy

DEVIN TOWNSEND, HAKEN

DEVIN TOWNSEND: Empath Europe – Volume 1

support: HAKEN

28. 11. 2019 – PRAHA – ROXY

-----------
Fanoušci kanadského hudebního chameleona Devin Townsenda letos mají štěstí. V dubnu vyprodal své intimní akustické vystoupení v La Fabrice a v listopadu je zpět v Roxy s novou deskou "Empath".

Ta by po třech dekádách jeho obšírného hudebního cestování konečně měla odpovědět, kdo to Devin Townsend je. Jeho 12. studiový počin, jak již název "Empath" napovídá, má za cíl jeho fanouškům umožnit vcítit se do široké palety jeho hudebních emocí a pochopit jej i jako osobnost. Jde tak po 12 letech o jeho další skutečné sólové album, protože tentokrát vyšlo bez přívlastku Project nebo Band, ačkoli je na albu velká řada hostů: Steve Vai, Anneke Van Giersbergen, Chad Kroeger, bývalí spoluhráči Franka Zappy a další. Někteří z nich tvoří i část jeho početného ansámblu na turné, např. bubeník Morgan Ågren.

E-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/218

Vstupenky dále v přeprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster a na předprodejní kase Lucerna Music Baru.

DEVIN TOWNSEND – Deadhead


Přispěj do diskuze

Tak Empath je tak navrstvený album, že klidně můžou hrát i to :D. A holky ze sboru můžou pinkat na xylofon.

"I am thrilled and honoured to be joined on these next tours by drummer Morgan Ågren, guitarist Mike Keneally, ambient guitarist Markus Reuter, keyboardist Diego Tejeida, singer and guitarist Ché Aimee Dorval, bassist Nathan Navarro, as well as a three-person choir comprised of Samantha and Anne Preis, and Arabella Packford."

Ty bláho, to je sestava! Co tam budou hrát? :-)

aktuálně

diskuze