Akce

30.03.2017, Cross Club

DREAMSHADE s novou deskou Vibrant opět v Praze

Švýcarská formace Dreamshade hrající melodický metal s prvky metalcoru a rocku se vrací do České republiky i se zbrusu novou deskou Vibrant. Fanoušci se koncertu dočkají 30. března v klubu Cross, vstupné na akci bude zdarma. 

Dreamshade se do České republiky podívají po dvou letech. Kapela, která působí již od roku 2006 vydala v prosinci 2016 u Artery Recordings novou desku s názvem "Vibrant", která se o pár dní později umístila v hudebních žebříčcích po celém světě - například na #3 pozici v USA v kategorii metal, na #2 pozici ve Švýcarsku na pozici metal a na #3 pozici v kategorii rock. 30. 3. budete mít možnost v klubu Cross slyšet jak novou tvorbu, tak i všechny staré hity.

Spolu s Dreamshade se návštěvníci dočkají také jednoho dalšího zvučného jména ze zahraničí, které pořadatelé oznámí přibližně v polovině února. Jako support dostanou také prostor stále výraznější Landless ze Slovenska, kteří na sebe ke konci roku 2016 upoutali pozornost díky preciznímu singlu "Connections", který v rámci české a slovenské scény dosahuje vysoké úrovně.

Na koncert bude navíc nulové vstupné, takže o důvod více, proč by si všichni hudební nadšenci, kteří mají rádi kapely jako jsou In Flames, Soilwork, Darkest Hour nebo Architects, rozhodně neměli tuto akci nechat ujít.

Pořadatel: www.brainwave-production.cz


Začátek akce: 20:00
Info: ZDARMA
Odkazy: Dreamshade : Marast databáze Myspace Homepage
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze