Akce

25.11.2016, KD Gerbera

Dead End Festival 2016 s EKTOMORF a OCEÁN

DEAD END FESTIVAL 2016
České Budějovice / KD Gerbera / 25. 11. 2016 / 17.00 hod.
www.deadend.cz
e-mail: info@deadend.cz

DEAD END FESTIVAL OSLAVÍ OSMÉ NAROZENINY S EKTOMORF A OCEÁNEM 

DEAD END FESTIVAL - obrovská porce muziky, prvotřídní servis a skvělá dostupnost v centru Českých Budějovic! Základním stavebním kamenem festivalu je: "To nejlepší z českých klubových pódií pro třicátníky." Proto každá kapela projde pečlivým výběrem DEF teamu.
Neméně důležitou prioritou festivalu je maximální spokojenost návštěvníků i vystupujících kapel. Všem dopřejeme absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.

KD Gerbera nabídne opět 3 nabité scény. Velkou stage v hlavním sále, menší klubovou stage v patře a velmi oblíbenou Acoustic stage. Vrcholem nabitého programu budou maďarští EKTOMORF a znovuobnovená česká legenda OCEÁN. "Jsme moc rádi, že Ektomorf zařadili DEAD END mezi své celoevropské turné a víme, že to bude skvělá metalová jízda. Když Oceán ohlásili návrat, začali jsme usilovat o to, aby ozdobili program festivalu a letos se to povedlo" říká Radim Pígl, pořadatel festivalu. 

Z českých kapel nemohou chybět SATISFUCKTION, kteří oslaví 25let na scéně. Nové desky pokřtí výjimeční THE.SWITCH a LOCOMOTIVE. Mladou sílu ukážou CORPOSANT v nové sestavě, podium zašpiní grind humoristi GUTALAX a hromadu hluku přivezou hc/punkáči DEZINFEKCE. Zahraniční hosty doplní groovemetalisti HEMLOCK (USA) a ARISE IN CHAOS (USA), které si Ektomorf vybrali jako support na turné. Akustickou stage ozdobí Michal Skořepa z kapely STROY. Na tento rok si pořadatelé připravili vychytávku v podobě utajené kapely. Návštěvníkům se odhalí až na místě, ve chvíli když spadne opona. To zdaleka není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti více než pětadvacet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna.

Vstupné drží pořadatelé i nadále na té nejnižší úrovni a to 450,- Kč v předprodeji. 

Bez nadsázky čeká jižní Čechy opět rocková akce roku, která by se nemohla konat bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jehož pomoci si velice vážíme a děkujeme za ni. Velký dík patří také statutárnímu městu České Budějovice, které DEF podpořilo z prostředků svého rozpočtu v rámci „Dotačního programu města České Budějovice na podporu kultury v roce 2016“.

Poosmé se Budějovice stanou hlavním městem české klubové scény.

Podtrženo, sečteno, poslední pátek v listopadu budou Budějovice patřit DEAD END FESTIVALU!

http://www.deadend.cz
http://www.facebook.com/deadendfestival
http://bandzone.cz/fan/deadendfestival
http://www.youtube.com/deadendfestival


Přispěj do diskuze

oceán a ektomorf! tomu řikam headlineři!

aktuálně

diskuze