Akce

24.11.2017, KD Gerbera

Dead End Festival 2017

DEAD END FESTIVAL 2017
24. 11. 2017 / 17.00 / České Budějovice / KD Gerbera
www.deadend.cz
e-mail: info@deadend.cz
Dead End Festival podeváté - Pro-Pain i Lenka Dusilová v jeden večer

Dead End Festival: jedinečná indoor akce s dvěma desítkami vystupujících, prvotřídním servisem a skvělou dostupností v centru Českých Budějovic. Základním mottem festivalu je: "To nejlepší z českých klubových pódií pro třicátníky." Každá kapela projde pečlivým výběrem DEF teamu. Letos v čele s americkou hardcore legendou Pro-Pain.

Další prioritou festivalu je maximální spokojenost návštěvníků i vystupujících kapel. Všem dopřejeme absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.

Program bude probíhat na čtyřech scénách. Na velké stagi v hlavním sále, menší klubové stagi v patře, na velmi oblíbené komorní Acoustic Stagi a malém podiu přímo v restauraci. Vrcholem nabitého programu budou američtí Pro-Pain, indie-rockoví The Prostitutes a ostravská mlátička Malignant Tumour. Na festivalu dále zahrají jeho kmenové kapely: těžkotonážní Locomotive a pořádající Satisfucktion. Nové album představí brněnská Insania a Colp. Exkluzivně zahrají nezaměnitelní Love Gangsters a hardcore legenda z Budějovic Better Way. Zahraniční hosty doplní Francouzi Elephants a energičtí Übergas z Německa, které si Pro-Pain vybrali jako support na turné. Akustickou stage vždycky zdobí výjimečné koncerty, tentokrát to bude Lenka Dusilová Sólo a Honza Křížek (Walk Choc Ice, Blue Effect). I letos bude jedna z kapel zahalena rouškou tajemství a návštěvníkům se odhalí až na místě, ve chvíli kdy spadne opona.

Vstupné drží pořadatelé i nadále na té nejnižší úrovni a to 450,- Kč v předprodeji.

předprodej:bit.ly/DEF_vstupenka

Jižní Čechy opět čeká rocková akce roku, která by se nemohla konat bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jehož pomoci si velice vážíme a děkujeme za ni. Velký dík patří také statutárnímu městu České Budějovice, které DEF podpořilo z prostředků svého rozpočtu v rámci „Dotačního programu města České Budějovice na podporu kultury v roce 2017“.

Podeváté se Budějovice stanou hlavním městem české klubové scény.

Linky:
web: http://www.deadend.cz
facebook: http://www.facebook.com/deadendfestival
youtube: http://www.youtube.com/deadendfestival


Začátek akce: 17:00
Info: 450 Kč
Odkazy: Malignant Tumour: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Colp: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Unaffected Evolution: Marast databáze Homepage Bandzone  |  Pro-Pain: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Locomotive: Marast databáze  |  Insania: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone Wikipedia
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze