Akce

20.10.2019, MeetFactory

EVERYTHING IS TERRIBLE! - výjimečná show a performance na hraně šílenství

Everything Is Terrible! přiváží výjimečnou show. Performance na hraně šílenství poprvé v MeetFactory

– Found footage kolektiv Everything Is Terrible! je jediným zdrojem denní dávky video šílenství. Jejich rozpětí sahá od edukativně-motivačního rapu po ďábelské, svolávající verše. Se svou show The Great Satan zavítá obskurní americká společnost vůbec poprvé do Prahy a smíchovské továrny 20. října 2019.
 
Po jedenáct let sbírali a sdíleli ty nejzábavnější a nejbizarnější staré systémy domácích análů, stavěli na internetu hory z mrtvých médií. Mezi jejich nejšířenější a nejdivnější zářezy patří videa zvrhlého farmáře oddávajícího se józe Yogi Ogi Dogi, lovce pedofilů Yellow Dino či dětského poloboha Duane. Kanadskou televizi CBS byli jmenováni autory té „nejlepší stránky všech dob”.

Poslední zpráva zní, že Everything Is Terrible! během svých výprav do vetešnictví a zastaváren shromáždili na šestadvacet tisíc VHS filmu Jerry Maguire (1996) v hlavní roli s Tomem Cruisem, jimiž plánují jednoho dne dát vzniknout pyramidě uprostřed pouště, a tato sbírka nadále roste. V rámci svého The Great Satan (2018) – filmu, který přerostl v koncertní turné – žádají své věrné, aby na oltář přinesli oběť v podobě kazety tohoto snímku. Turné je konglomerátem sedmi dosavadních filmů a highlighty jejich found footage sbírky, tanečních vystoupení a performancí.
 
Neotřelost tohoto zběžně anonymního uskupení stvrzují recenzenti: server The A. V. Club je označil portálem do světa na pomezí showbyzu a reálného života, který je poučný, směšný i hluboce zarmucující; magazín Paste ocenil um smíchat ty nejlepší (nebo nejhorší?) videa z širokého spektra kategorií; magazín Wired se poklonil před jejich vřídlem populárně-naučných reklam, které je třeba zprvu skličující, ale nakonec strašlivě směšné.

Ten, kdož chce spatřit nitro své duše, vzkazují Everything Is Terrible!, nechť zví, že MeetFactory navštíví velký satan už v neděli 20. října. Smíchovskou továrnu ponoří do mlhy, kterou protnou blesky, prostoupí vůně kadidla, na scéně se rozpoutají divy, diváky přikovají k židlím.

Více: 
meetfactory.cz/everything-is-terrible
watch.everythingisterrible.com
trialanderrorcollective.com/everything-is-terrible-presents-highlights-from-their-music-video-collection
 
imdb.com/title/tt7493854/
vimeo.com/22012020
vimeo.com/204781051
csfd.cz/jerry-maguire

Vstupenky:

450 Kč na meetfactory.cz
450 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích
550 Kč na místě


Začátek akce:
Info: 450 / 550 Kč
Odkazy:

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze