Akce

04.12.2019, Storm Club

Eye of a Storm - CRUADALACH a DEAKEN

Ve středu 4. prosince, den před Mikulášem, jste zváni na koncert určený fanouškům rocku a metalu okořeněného nějakým tím folkem. Své síly tentokrát spojí moderní melodic-rockoví Deaken, kteří mimochodem mají tuto akci na svědomí, s protřelými folk-coreovými Cruadalach.

A akce to bude opravdu výjimečná! Kromě toho, že se budeme moci všichni vespolek zlinkovat na počest legendárního Mikuláše, bude během koncertu přímo v klubu Storm probíhat natáčení záběrů do připravovaného hudebního klipu kapely Deaken k písni Eye of a Storm.Cruadalach si z toho pro změnu udělají welcome party nejen pro svého staronového frontmana Petra, který se jim konečně po letech vrací z dálného severu, ale i pro dva nové členy – houslistu Tomáše Štěpánka (End of Scream) a bubeníka Jirku Michalika (Soul Keeper). Výjimečně s nimi vystoupí i skvělá Viktorie Surmová(Surma), která se po houslistce Elišce ujme ženských zpěvových partů.

Rozhodně se máte na co těšit - originální melodický rock s prvky core, vícehlasy a houslovými prvky v podání Deaken, ještě říznější folk-core od Cruadalach než kdy dříve (kluci se do toho umí pořádně opřít). Bude to neobyčejný večer, během něhož se můžete stát hvězdami klipu i bujaře proslavit noc, protože je proč!

Tak doražte! Ať je na koncertě i v klipu plnej klub a veselo! :)

Vstupné na koncert je 200 Kč.

Čas a místo konání: 4. 12. 2019 od 20:00, Praha, klub Storm

Deaken – Salvation

Cruadalach – Brave New Dawn


Začátek akce: 20:00
Info: 200 Kč
Odkazy: Cruadalach: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze