Akce

16.02.2018

Feed the Fire, Fan the Flame tour

Feed the Fire, Fan the Flame nesie názov turné troch poľských kapiel, ktoré budú mať svoju jedinú zastávku na Slovensku práve v Banskej Bystrici. Turné organizuje poľská agentúra Left Hand Sounds v a slovenskú zastávku v spolupráci s Thunder Art Booking. Rock klub Tartaros už ako obvykle dejiskom najlepších black metalových akcií roka privíta ako headlinera BLAZE OF PERDITION. Kapela, ktorá v roku 2013 utrpela stratu pri cestnej havárii a prišla o basáka sa z tejto nehody spamätala a v roku 2015 vydala vynikajúci album Near Death Revelations. V novembri minulého roka 2017 vyšiel v poradí štvrtý full album s názvom Conscious Darkness, ktorý predstavia vôbec v ich prvom živom vystúpení na Slovensku.

Poľsko je skutočne jedna z krajín, ktoré vládnu black metalu. O tom sa môžete presvedčiť aj keď si pustíte vysoko hodnotení album Vanitas od kapely IN TWILIGHTS´S EMBRACE, takžie z minulého roka. Táto záležitosť poteší predovšetkým fanúšikov žánru v štýle Dissection a Mgla.

Line up bude uzatvárať post metalová záležitosť DOM ZLY, ktorí vydali svoj nový album s rovnomenným názvom taktiež v roku 2017.

Kde: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica

Kedy: 16. 2. 2018, začiatok 20:00

Vstupné: 10€ predpredaj (info: thunderartbooking@gmail.com), 12€ na mieste


aktuálně

diskuze