Akce

22.09.2017-23.09.2017, Nová Chmelnice

Folk Metal Marathon 2017 - Praha a Brno

Ruská folkmetalová smršť v ČR: Grai, SatanaKozel a Anabioz 22.-23.9. v Praze a Brně

Folkmetalová kapela z ruského Tatarstánu GRAI, charakteristická chytlavými ženskými folklórními vícehlasy, jež podkreslují housle a flétny, vyráží na evropské turné „Folk Metal Marathon 2017“, v jehož rámci se zastaví také v Brně a Praze. Kapela vznikla v roce 2005 a od té doby má na svém kontě již tři dlouhotrvající desky, které vydali u západních labelů. Již několikátým rokem se prostřednictvím vícetýdenních turné vydávají těšit svou muzikou i fanoušky slovanského folku ve střední a západní Evropě.

Spolu s nimi na šňůru po evropských klubových pódiích vydávají i ruští pohané SATANAKOZEL s temperamentními skočnými melodiemi a bohatýrskými vokály s kořeny v daleké Karélii, kteří tu pro metalové fanoušky jsou již od roku 2003, a folkmetaloví ANABIOZ kombinující drsné mužské a melodické ženské vokály podkreslené houslemi, kteří mají na kontě již tři dlouhohrající desky a potěší zejména fanoušky keltského a slovanského folku.

Příznivci paganmetalu a folkmetalu mohou s Grai, Satanakozel a Anabioz strávit společný večer plný tance a muziky v pátek 22. září na koncertě v brněnském klubu M13 a v sobotu 23. září v pražské Nové Chmelnici.

GRAI:

SATANAKOZEL:

ANABIOZ:

FB eventy:
22.9-23.9., Brno, Praha
23.9., Praha


Začátek akce:
Info:
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze