HELL IN BRNO 2007 – OPEN AIR FESTIVAL

HELL IN BRNO 2007 – OPEN AIR FESTIVAL

31|08 – 01|09|2007 @ Brno, Velodrom - Favál

A je to tady!!! Pravé HC/metalové peklo konečně otevře svoje brány 31.8.2007 a nezavře je až do 1.9.2007! První ročník festivalu Hell In Brno na to jde celkem zhurta a přiváží Vám pár opravdu zajímavých úlovků Evropské hardcoreové a metalové scény podpořených solidní sbírkou českých ostřílených jmen.
Italští EPHEL DUATH v spolu s brutálními německými THE OCEAN je opravdu kombinace pro fajnšmekry a právě tahle kombinace hodlá vysvětlit Brnu jak se má hrát pořádný experimental. Hell In Brno bude zároveň pro Čechy jednou z posledních šancí, kde vidět FEAR MY THOUGHTS s jejich původním zpěvákem Mathiasem, který v září kapelu opouští. Po vydání alba Vulcanus jméno této kapely dosáhlo celkem zajímavých rozměrů v evropské metalové scéně a nemělo by chybět ve sbírce každého správného metalcoristy. U metalcoru ještě zůstaneme, protože hájit polské barvy přijede úderná polská sbírka FAUST AGAIN a za Německo FALL OF SERENITY. A ani fanoušci death metalu nepřijdou zkrátka, DEADLOCK už si totiž i mezi českými fanoušky udělali svoje jméno a s nadšením přijali účast na letošním ročníku.
Tento ročník ještě skrývá malé překvapení v podobě německého thrashcoreového objevu SILENT DECAY. Kapela přijede představit svoji novou desku The Pain of Creation, která se na pulty dostane 21.9.2007. Ochutnávku můžete najít na oficiálních stránkách festivalu.
Vzhledem k tomu, že i česká scéna oplývá výbornými jmény, byla by chyba, kdyby tato chyběla. Mezi jinými se můžete těšit na THE.SWITCH, LOCOMOTIVE, HAZYDECAY, DEAF99, PITBULL DIESEL, X-CORE nebo CRASHPOINT, pro fanoušky pořádné sypačky CEREBRAL TURBULENCY, SMASHED FACE, INGROWING nebo UPRISE a ALIENATION MENTAL
Zábavu nakonec ještě podpoří pekelná show studia HELL.CZ, plná krve a věšení lidí na háky, prostě peklo jak má být.
Teď už zbývá jenom otázka: Jste na to vůbec připravení?!?

article_360_px1

Tagy:

aktuálně

diskuze