Akce

01.10.2017

Holandští NEOCAESAR na Slovensku

Holandská death metalová úderka NEOCAESAR, ktorú tvorí štvorica bývalých členov kapely Sinister, vystúpi už čoskoro na Slovensku! Kapela má za sebou vydanie debutového albumu "11:11" vo vlastnej réžii a už v jeseni sa vyberie na malé turné po ČR s kapelou Hypnos a ihneď po nej pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska! Ak ste ešte o kapele nepočuli, je na čase to napraviť, napríklad aj prostredníctvom nášho webu SMA. Podporu Holanďanom budú robiť naše bandy Dehydrated, Brute a Cranial Carnage /CZE/.

NEOCAESAR /HOL/ old school death metal
https://www.facebook.com/Neocaesar.official/
Majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých matriálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava NEOCAESAR pôsobila na albumoch "Hate" a "Bastard Saints". Táto show bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.
https://www.youtube.com/watch?v=0wVPiKTWZj0

DEHYDRATED /SVK/ death metal
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204/
Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela DEHYDRATED. Legenda domácich death metalových legiend, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom "Resurrection" na znovuzrodenej značke Immortal Souls Prods.

BRUTE /SVK/ death metal
https://www.facebook.com/brute.esdm/
Tretí album "Henchmen" je v prvom náklade 500ks takmer rozobratý. Steve a jeho družina už dnes funguje v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. BRUTE patria doslova k deathmetalovým skvostom SK scény.

CRANIAL CARNAGE /CZE/ death metal
https://www.facebook.com/cranialcarnage.uh.o/
Moraváci CC vydávajp svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

VSTUPNÉ : 10€ v predpredaji / 12€ na mieste
http://www.slovakmetalarmy.sk/
https://www.facebook.com/slovakmetalarmy/
http://www.immortalsouls.sk/
https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/
PREDPREDAJ : https://www.ticketportal.sk/Event/NEOCAESAR_Hol_DEHYDRATED_Svk_BRUTE_Svk


Začátek akce: 19:00
Info: 10 / 12€
Odkazy: Brute: Marast databáze Bandzone
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze