Akce

25.02.2017, Parlament Club

Infection Act tour v Plzni

KZOHH 
Pestilent black metal ritual / Ukrajina
https://www.facebook.com/KZOHHband/
INFERNO
Lucid black metal arts / Karviná
https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644/
MALLEPHYR
Anti-human black/death metal / Plzeň
https://www.facebook.com/mallephyr/
Datum: sobota 25. února 2017

Čas: 19:30
Vstupné: 200,- CZK
Infection act European tour ukrajinských KZOHH a karvinských INFERNO zasáhne hned dvakrát Českou republiku a na obou zastávkách doplní tuto dvojici plzeňští MALLEPHYR. 
První rituál proběhne v pátek 24. února 2017 v Karviné v Hard Café, kde kromě těchto tří skupin vystoupí také polští BESATT a CHAOMEGA a domácí SILVA NIGRA. Druhá česká zastávka zahltí právě plzeňský Parlament!
KZOHH se českým fanouškům prezentovali v létě na Hell Fast Attacku, když celý festival svým pořádně ponurým vystoupením uzavřeli. V září jim vyšla třetí řadová deska "Trilogy: Burn out the Remains". 

INFERNO asi nelze představit jinak než slovy česká black metalová legenda. Zatím poslední album "Omniabsence Filled by His Greatness" vyšlo před třemi lety, vydání nástupce "Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)" už se ale kvapem blíží. 

MALLEPHYR v říjnu vydali debutové album "Assailing the Holy" u polského labelu Mad Lion Records. Kromě dvou českých zastávek Infection Act European Tour vystoupí po boku KZOHH a RAWCULT také ve čtvrtek 23. února 2017 v Banské Bystrici v Rock Clubu Tartaros.


Začátek akce: 19:30
Info: 200 Kč
Odkazy: Kzohh: Marast databáze Homepage  |  Mallephyr: Marast databáze Bandzone  |  Inferno: Marast databáze Myspace Homepage
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze