Akce

04.06.2017, Underdogs'

K-X-P (US)

Heartnoize Promotion uvádí:

K-X-P (us), Tábor Radosti
4. června 2017, Underdogs‘

Po šesti letech se inovátorský elektro-rock K-X-P z Finska opět vrací do Prahy. Ve smíchovském klubu Underdogs‘ vystoupí v neděli 4. června se svým posledním albem III., kde je podpoří jihlavská kapela Tábor Radosti. Čekejte večer plný krautrockové energie, temných samplů, industriálních beatů a dark-ambientních ploch. Vstupenky si můžete zakoupit v síti GoOut.cz za 250 Kč, na místě za 300 Kč.

Strach z války, paranoia, euforie, temná sexualita a kosmický nový věk. Představte si tyto témata v zajetí industriálního Sheffieldu sedmdesátých let, v hypnotickém soundtracku dvou zakuklených postav. Finští inovátoři K-X-P jsou často považovaní za antikapelu a dokazují to i na svém třetím albu, kde vyvracejí veškeré konvence i očekávání. Dvoudílná nahrávka s prostým názvem III vyšla na významném labelu Svart Records (Oranssi pazuzu, Hexvessel atd.) a je dalším milníkem v historii kapely započaté v roce 2010, která s lehkostí a fascinující intenzitou experimentuje s ambientem, technem, space rockem, krautrockem, industriálem a vším mezi tím. Naživo pak s ohromující vizuální show a téměř metalovou energií. V Praze se K-X-P představí podruhé, po šesti letech, návštěvníci festivalu Pohoda je však mohli vidět loni na magickém vystoupení uprostřed noci.

Temnotu dodá koncertu v syrovém sklepení Underdogs' na pražském Smíchově i velmi speciální hosté Tábor Radosti. Toto uskupení se pohybuje v evropském experimentálním podhoubí už přes dvacet let a se svým okultním dark ambientem a industriálními rytmy zahrálo na všech významných seancích věnovaných tomuto žánru. Těšit se zcela jistě můžeme i na nový materiál z na podzim vydané novinky Egregor na významném vídeňském labelu Klanggalerie. Nepropásněte možnost nechat se hypnotizovat.


Začátek akce:
Info: 250 / 300 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze