Akce

27.09.2017

KOVADLINA a spol v Plzni

KOVADLINA + DECULTIVATE + WP + VZTEKLEC
27.9.2017
Městská Plovárna, Plzeň
Start: 20:00

KOVADLINA >> 
Pamatujete si, kdy jste naposledy slyšeli kapelu, která vám změnila život? Asi to bude už hodně dávno, možná to bylo díky xkrát přehrané kazetě půjčené od spolužáka ze základky, kterou jste si den co den pouštěli ráno po cestě do školy. Jedno je ale jisté, pořád se k ní rádi vracíte. Vděčíte jí za hodně, ukázala vám v útlém věku cestu, po níž byste se třeba nikdy nevydali. Přestože Kovadlina, hrající devadesátkový hardcore punk, vydala teprve první desku s názvem Životy těch druhých, už teď se nedá zbavit pocitu, že před námi stojí přesně taková kapela. >> (© Miloš Hroch - Radio Wave >> https://goo.gl/xU6bLd)
>> https:// kovadlina.bandcamp.com/

DECULTIVATE >> 
(členové Flowers for Whores a ex členové Smuteční Slavnost)
Z kapel Flowers For Whores a Smuteční Slavnost vyvstala nová temná hardcore sebranka Decultivate. Aktuálně má venku masivní špinavé demo o pěti skladbách, které by mělo v dohledné době vyjít na limitované kazetě. Texty v češtině i angličtině, kořeny v hardcore punku i black metalu. Jméno Decultivate si dobře zapamatujte! (© Danny - Kids And Heroes Magazine >>https://goo.gl/91g77N)
>> https:// decultivate.bandcamp.com/

WP >> 
Premiéra Plzeňských divnnoklasikgarazpunkuskupeni

VZTEKLEC >>
Nová fast hardcore grupa, které tvoří bratrské duo z liščí smečky, jež je terorizována vetřelcem z dalekého města PrdEL. Naše bejvalky: BARREL, WRECK SHIT, RADIKÁLNÍ VÝRAZ.
>> http://bandzone.cz/vzteklec
Vlezné 100,- Kč pouze na místě


Začátek akce: 20:00
Info: 100 Kč na místě
Odkazy:

Mapa:

aktuálně

diskuze