Akce

30.03.2018, Papírna

Koncert na podporu Pilsen Busking Fest 2018

Nevereš, Rocky Leon a Shtuby! Originální párty, která vyžene zimu z každýho rohu Papírny a odstartuje jaro na Velký pátek. Cocoman, Dr.Kary a MessenJah jsou Nevereš. Tři přední tváře české reggae / dancehall scény se spojili pod jednou vlajkou a po 2 letech od vydání jejich desky Zpátky na strop se ukážou opět v Plzni! Spolu s nimi se můžete těšit na Rocky Leona, amíka žijícího ve Vídni, který díky loop station dokáže zastoupit celou kapelu a komu nevykouzlí úsměv pod pódiem, jakoby nežil. Celou akci uzavře Izraelský multiinstrumentalista a producent Shtuby, který se vrací do své oblíbené Plzně, aby roztančil ty, kterým ještě po předchozí náloži neutečou nohy. A nakonec přijede i s bubeníkem! Jestli nechceš provařit párty jara, zajisti si lupeny už v předprodeji.

Vystoupí:
NEVEREŠ /cz
edm / dancehall / crossover
Cocoman, Dr. Kary, MessenJah (v produkci Sirene factory) společně pod jednou vlajkou. Tomu prostě Nevereš!
https://www.facebook.com/neveres

ROCKY LEON /us/at
reggae / ska / looping
Jedinečná a energická one man show u které když zavřeš oči, uvidíš celou kapelu!
http://www.rockyleon.com/

SHTUBY /izr
electro / funk / alternative
Vizuálně i umělecky originální one man projekt z Izraele, který už v Plzni rozhodil několikery škrpále a tentokrát se představí s bubeníkem jako Drum & Red!.
http://shtuby.com/

Afterparty:
Wilda Panda aka W23
edm/reggae/punk/pop
www.w23.cz
Kdy: 30.3.2018
Kde: Papírna, Plzeň
Start: 19:00
Vstupné: 180,- / 140,-
Předprodej: Informace brzy!
Lineup: brzy!

Info:
Nevereš (CZ)
Tahle parta nikdy neměla daleko ke spolupracím. Všechny je známe třeba z kompilací Sklizeň nebo ze sólových alb, už několik let brázdí společně kluby a festivaly. Nastal čas, aby se propojili k něčemu většímu. Pod vedením Cocomanovy produkce Sirene Factory se zrodili Nevereš! Jsou to tři kouzelníci, gentleman, bojovník a zvíře, splašený spřežení ve stáji Sirene Factory. Parta pro kterou Karneval neni hasičskej bál v místní sokolovně, ale rituál, při kterym žažiješ vytržení a extázi. Tři typy, co naložili pod kotel, aby se v něm mohlo roztavit to nejchutnější z dancehallu a EDM. Ty, co dobíjí baterky, zastavujou čas a maj sílu to rozbourat a znova složit. Debutová deska vyšla na jaře roku 2016 a dřevní sound vystřídala taneční elektronika, na žánrovost se nehraje a celé album je jedna velká párty. Ve svém kotli Nevereš a jejich produkce Sirene Factory taví reggae a dancehall s ozvěnami trapu, moombahtonu, soca music, dubstepu, raggajunglu nebo tekna Nemůžeš chybět!
Celá deska na YT.

Rocky Leon (US/At)
Tenhle pohodář s kytarou, ukulele a sadou loopových mašinek je neustále na cestách. Všechno začalo v San Franciscu, kde se narodil rakouské mámě a brazilskému tátovi. Časté pendlování mezi USA a Evropou tak zřejmě způsobilo, že si kočovný život zvolil i jako profesi. V ČR i u nás Plzni je už lidem dobře známý a jeho koncerty praskají ve švech. Jeho hudba má kromě pozitivních vibrací take jasný cíl. Rocky Leon se rozhodl, že ve svých textech nebude užívat zápory v negativním slova smyslu. Pro fanoušky ska, reggae, world music a punku s jasným názorem na život hudba jak vyšitá. „Moje hudba je tady, aby mně a světu neustále připomínala, že nic není až taková složitost, jak se zprvu může zdát. Zpívat radostný písničky o tom, co mě všechno štve je můj způsob, jak si nedovolit brát se příliš vážně,“ dodává Rocky a zve všechny na večírek!

Shtuby (Izr)
Juval Tal (Shtuby) je umělec, multi-instrumentalista a producent elektronické muziky. Shtubymu se v Plzni líbí a pokaždé když tu vystoupil, tak slavil úspěch. Jednou s celou kapelou, poté s bubeníkem a nyní přijíždí ve své klasické sestavě, tedy úplně sám! Rozhodně ale nečekejte DJe nebo že to bude nuda. Připrav se na energickou šou plnou elektroniky kombinovanou s živými nástroji jako theremin, wind instrument, syntetizátory a mezi tím nezastavitelný Shtuby v červeném spandexu, který opravdu ví jak nakopnout párty! Celý koncert je tak prolnutý různými styly jako jazz, funk, groove a elektronika a je vytvářen přímo na pódiu, dělající z každého vystoupení skutečně originální show. V roce 2015 Shtuby vydal své debutové album "Vivid Reality" a po právu si získává obdiv a zástupy fanoušků po celém světě Od Kanady přes Čínu, Evropu a samozřejmě domácí Izrael. Na koncertě v Plzni jej na poslední chvíli doprovodí i bubeník Jonathan Alter!
O afterparty se postará Wilda Panda aka W23, kombinující ve svých setech širokou škálu živé i elektronické muziky. Jeho výběr a mix tracků nenechá v klidu téměř nikoho.


Začátek akce: 19:00
Info: 140 / 180 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze