Akce

19.10.2016, Futurum Music Bar

Kytarová preciznost v podání SKYHARBOR a SITHU AYE v Praze

SKYHARBOR (IND/USA), SITHU AYE (UK), MODERN DAY BABYLON (CZ)
19. 10. 2016 – Praha, Futurum
Vstupné: 350 Kč v předprodeji, 399 Kč na místě

Pokud vás zajímají progresivní a technicky precizní kytary, měli byste zbystřit. Do Prahy se už příští týden podívají dvě naděje progresivního rock/metalového žánru Skyharbor a Sithu Aye. Doprovodí je tuzemský djent Modern Day Babylon.

Původně indická a dnes již mezinárodní kapela Skyharbor stojí na talentu kytaristy Keshava Dhara. Kdysi djentová a výhradně studiová záležitost se postupem času vyvinula v regulérní kapelu progresivně post rockového střihu. Jejich druhá a stále aktuální deska Guiding Lights překonala povedený debut ve všech ohledech a představila Skyharbor jako plnohodnotnou kapelu, která má blízko ke Karnivool nebo Porcupine Tree. Zatím posledními nahrávkami Skyharbor jsou povedené singly Blind Side a Chemical Hands z letošního roku.

Skyharbor doprovodí na turné kytarový génius jménem Sithu Aye, který vsází na techničtější a experimentálnější hudbu, která vám může připomenout třeba Animals As Leaders. Pro kytarového ekvilibristu to bude ve Futuru česká premiéra. Pražský koncert otevře tuzemský djent Modern Day Babylon.

Vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím předprodejních sítí a také na webu pořadatelské agentury Obscure Promotion (www.obscure.cz).

https://www.facebook.com/skyharbormusic/
https://www.facebook.com/SithuAyeMusic/
https://www.facebook.com/moderndaybabylon/
www.obscure.cz


Začátek akce:
Info: 350 / 399 Kč
Odkazy: Skyharbor: Marast databáze Myspace Homepage  |  Sithu Aye: Marast databáze Myspace Homepage
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze