Akce

10.05.2012, Piksla

MIASMAL - švédský death v Břeclavi!

All Metal Heads Spending Loud Night
 10.5. 2012, Břeclav - Klub Piksla, Start 20:00
 

MIASMAL - death metal Švédsko - když kvalitní death metal, tak jedině země zaslíbená, Švédsko. Miasmal patří do nové vlny old school death metal kapel, které za poslední dobu rostou po celém světě jako houby po dešti. Kapela vznikla v roce 2007 na svém kontě má demo, 7ep a LP. Působí v ní členové z poměrně známé metal/crust kapely Agrimonia. Miasmal ve své hudbě skloubila to nejlepší, co v historii švédského death metalu vzniklo. Čekej nekompromisní old school death metal jízdu tak, jak ji kdysi hráli Dismember, Entombed, Nihilist, Unleashed, Grave a nebo Carnage.
http://miasmal.net
www.myspace.com/miasmalband

Brutally Deceased - death metal CZ – když jsem prvně viděl koncert Brutally Deceased spadla mi čelist, jejich album "Dead Lovers' Guide" mě pak totálně rozsekalo. Od dob Krabathor je to pro mě nejlepší tuzemská death metalová kapela. Perfektní old school death metal švédského střihu v duchu kapel jako Dismember, Entombed, Nihilist atd.
www.myspace.com/brutallydeceasedband
www.facebook.com/brutallydeceased

Blues For The Red Sun - primitive stoner doom CZ – bolest a strach může mít spoustu podob, ale jen jedna, ta nejhorší, přichází z Moravského Slovácka. Připrav se na to, že zlo nemusí být rychlé a už vůbec nemusí být bezbolestné, bude to přesně takové, jak to má rád jedině Kubánec.
http://bandzone.cz/bluesfortheredsun


Začátek akce: 20:00
Info: čt 10. května, Břeclav, Klub Piksla od 20:00
Odkazy: Brutally Deceased: Marast databáze Myspace Bandzone
Last.FM: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze