Akce

08.11.2019, Lucerna Music Bar

MOVITS!

 D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

Movits!
08.11.2019 – doors 18:00
Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky za 440 Kč + poplatky od 10 hodin 29.5. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal.

Na místě v den koncertu za 550 Kč.

Novou desku do Prahy přivezou letos i Movits!

Movits! jsou uznávanou kapelou pro svůj cross-over a společensky kritické texty, které jsou pečlivě vyvážené a vždy trefné. Nyní vydávají nové album plné tanečních skladeb, kde se mísí tvrdé beaty a dechy a na 8.11. oznámili koncert v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky od 10 hodin 29.5. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550 Kč.

Deset let po vydání svého debutu "Äppelknyckarjazz" vydala kapela koncem minulého roku své páté album, netypické "dvojalbum" nazvané "V", kde je na prvním albu sedm skladeb. Jeho druhá část vychází letos na jaře. Dle slov kapely album zní jako stádo slonů na karnevalu v Mississippi!
Eklektická hiphopová kapela z Norrbottenu tedy doplnila loňskou desku "V: I" svou novinkou "V: II" - společně tedy dvojalbum "V" celkem obsahující patnáct skladeb.
Na albu se objeví mnozí umělci jako Tjuvjakt, Herbert Munkhammar, Constine, Zacke a Erik Emanuel.
Hudba na novém, více experimentálním, klidnějším a potemnělejším albu je charakteristická tvrdými beaty, tanečními melodiemi a bombastickými aranžemi dechových nástrojů... s jednou nohou v hiphopové tradici.
Více info:
www.movits.se
www.facebook.com/MOVITSsweden
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na vstupenky.


Začátek akce: 18:00
Info: 440 Kč / 550 Kč
Odkazy:
Tagy: Movits!
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze